Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam TV’de Hangi Diziler Var? – 16 Ocak Pazartesi

16.01.2017
Bu Akşam TV’de Hangi Diziler Var? – 16 Ocak Pazartesi

Haftanın ilk günü, tüm sorunlarınızı ve yorgunluğunuzu dışarıda bırakıp sevdiğiniz dizinin yeni bölümünü izlemek ya da sıkı takipçisi olacağınız bir diziye başlamak istiyorsanız size hemen bu akşamın dizilerini sayalım! Macera, dram, komedi, aşk… Ruh haliniz hangi tarza uygun bilmiyoruz ama pazartesi dizilerinde mutlaka tarzınıza uygun bir dizi var. Hadi listeyi birlikte inceleyelim!

pazartesidizileri

1.Kırgın Çiçekler

Yetimhanede karşılaşan 5 genç kızın hikayesi. Ailelerinden almadıkları desteği birbirlerine göstermeye çalışan 5 kırgın çiçek, karşılarına çıkan tüm zorluklara rağmen birbirlerinin sorunlarını çözmek için bir aradalar!

Kırgın Çiçekler 67.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

2.Paramparça

3 sezondur Star TV’de yayınlanan Paramparça, Hazal ve Cansu’nun hastanede karışmasını ve yanlış ailelerde büyümesini konu alıyor. Cansu’nun öz kızları olmadığını öğrenen Cihan ve Dilara Cansu’dan vazgeçmezken Hazal’la kaybettikleri yılları telafi etmeye çalışırlar. Ancak üst üste yaşadıkları sorun her defasında onları parçalanmanın eşiğine getirir.

Paramparça 87.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

3.Bana Sevmeyi Anlat

Fox TV’de yaz döneminden beri yayınlanan ve ilgiyle izlenen Kadir Doğulu ve Seda Bakan’ın dizisi Bana Sevmeyi Anlat, bebeğiyle birlikte yeni bir hayata başlamak isteyen Leyla’yı anlatıyor. Haşmet ile evlenecekken Haşmet’in karanlık yüzünü fark eden Leyla Alper’in yardımıyla ondan kaçıyor. Ancak Haşmet’ten bir türlü kurtulamıyor. Leyla ve Alper arasında başlayan aşk ise birçok engelle aynı anda mücadele etmek zorunda kalıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

4.Hangimiz Sevmedik

TRT 1’in Yeşilçam hatırasını yaşatmaya çalıştığı Hangimiz Sevmedik, her hafta yeni bir oyuncuyu da kadrosuna konuk ederek yayınlanıyor. Itır ve Tarık’ın ailelerinden habersiz evlenmesini ve bu durumu ailelerine açıklayamamasını anlatan Hangimiz Sevmedik bu akşam 22.bölümüyle ekrana geliyor.

Hangimiz Sevmedik 22.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

5.İçerde

Her pazartesi izlenme rekorları kıran İçerde bu akşam 17.bölümüyle ekrana geliyor. Geçmişini ve ailesini unutan Mert, mafya adamı Celal’in yanında büyümüş ve yıllar sonra polis olarak onun için bilgi sızdırmaya başlamıştır. Mert’in abisi olan Sarp ise kardeşini bulabilme umuduyla polis olmuş, Yusuf Komiser ile anlaşarak Celal’in yanına köstebek olarak girmiştir. Birbirlerini tanımayan bu iki kardeş birçok maceraya atılmaktadır.

İçerde 16.Bölüm: Sadece Sevdiklerine İyi Olan İnsan

İçerde 17.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 16 Ocak Pazartesi

İçerde 17.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.