Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 17 Ocak Salı

17.01.2017
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 17 Ocak Salı

Haftanın ikinci gününde şöyle güzel bir dizi olsa da izlesem diyenlerdenseniz size salı gününün en güzel dizileriyle tanıştıralım. Bugün yeni bir diziye başlamak isteyenleri istiyorsanız ise tam sırası. İşte size kanal kanal dizi listemiz:

salı günü dizileri

1.Kanal D

Hayat Şarkısı yepyeni bölümüyle ekrana gelecek. Küçük yaştan beri Kerim’e aşık olan Hülya, yıllar sonra onunla evlense de işler beklediği gibi gitmez. Ancak Hülya, ne yapıp yapıp Kerim’i elde eder ancak bu yolda göze aldıkları Kerim’e arasını açacak düzeydedir.

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı

Hayat Şarkısı 38.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

2.Show TV

Final bölümüyle ekrana gelecek olan Gülümse Yeter‘in son bölümünde düğün telaşı var. Yaz dönemi Yasemin’in düğünüyle başlayan Gülümse Yeter macerası yine Yasemin’in düğünüyle tamamlanıyor. Kendisini düğün günü terk eden Cem’den uzaklaşan Yasemin gerçek aşkı Sarp ile mutlu bir yuvanın ilk adımlarını atıyor.

Gülümse Yeter 24.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı(Final)

3.Star TV

Her bölümü ilgiyle izlenen Anne, 2 haftalık bir aradan sonra yeni bölümüyle ekrana gelecek. Ailesi tarafından suistimale uğrayan Melek’in Zeynep tarafından kurtarılmasını ve yepyeni bir hayata adım atmasını anlatan Anne özellikle son zamanlarda yaşadığımız çocuk istismarı problemine değiniyor.

Anne 10.Bölüm: An Gelir, İnsan Kimsesiz Hisseder

Anne 11.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 17 Ocak Salı

Anne 11.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

4.ATV

Atv’nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da yayınlanmayacak. Şimdilik dizi kanal değiştirme iddialarıyla gündeme gelse de kesinlik kazanmadığı ve doğrulanmadığı için dizinin yayınlanacağı tarihin açıklanmasını bekliyoruz. Geçen hafta haberini de yaptığımız gibi dizinin başrol oyuncuları Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca dizinin yayınlanmamasının doğal bir süreç olduğunu her dizide birkaç hafta aranın yaşanabileceğini duyurmuştu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Neden Yayınlanmadı?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.