Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 18 Aralık Pazar

18.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 18 Aralık Pazar

Hafta sonunun son günü hafta tatlı bir diziyle kapatmak isteyenlere bu akşam izlenebilecek dizileri sunuyoruz! Pazar günü tüm aile birlikte izleyip, hem hüzünlenip hem de keyifleneceğiniz dizilerin son bölümlerinde neler olmuş bir inceleyelim öyleyse!

photogrid_1480791894448

1.Baba Candır

Baba Candır bu akşam 50.bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde ise Salih çocuklarına hastalığını söyleyip söylememe kararını vermeye çalışıyordur. Egemen ise Elif’ten Salih’in hastalığı hakkındaki detayları öğrenir ancak kardeşlerine anlatmaz. Haluk’la tanışan Hamza’da Haluk’un zengin olduğunu öğrenince şirkete onu ziyarete gider. Şirkete geldiğinde ise Ayşegül’den görür görmez etkilenir.

Baba Candır 50.Bölüm Fragmanı – 18 Aralık Pazar

Baba Candır 50.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

2.Hayat Bazen Tatlıdır

Koray ve Sevda, Burak ve Gözde’yi aynı evde görünce çılgına döner. Burak evden atıldıkları için Hayat Hoca’nın evinde kaldıklarını söylese de Sevda inanmaz. Cerrah ise Koray’ı Amerika’ya göndermek istiyordur. Koray, Amerika’ya gitmemek için hainde bir plan yapar.

Hayat Bazen Tatlıdır 9.Bölüm Fragmanı – 18 Aralık Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 9.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Bodrum Masalı

Aslı, Evren ve Gözde’nin ilişkisi olduğunu Ateş’e söyleyecektir. Bunun için ise her şeyi göze alacaktır. Evren ise sırrının ortaya çıkmaması için hem Faryalı hem de Aslı ile mücadele ediyordur.

Bodrum Masalı 16.Bölüm Fragmanı – 18 Aralık Pazar

Bodrum Masalı 16.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

4.O Hayat Benim

Efsun üst üste yaşadıkları nedeniyle kötüleşmiştir. Nuran’ı ne olursa olsun Bahar’a vermek istemiyordur. Bahar ve Ateş’in savcılığa yaptığı şikayetle Efsun ve Sultan da hapse girmek üzeredir. Efsun ise Nuran’ı korumak için gözünü karartır. İlk hedefi de Hülya’nın elindeki paralardır.

O Hayat Benim 113.Bölüm Fragmanı – 18 Aralık Pazar

O Hayat Benim 113.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

O Hayat Benim 113.Bölüm 3.Fragmanı Yayında!

5.Seviyor Sevmiyor

Deniz’in itirafıyla Yiğit’in intikam planları suya düşer. Yiğit’in ise içi soğumamıştır. İntikam planına devam etmek istiyordur. Ancak Deniz’de pes etmemeye kararlıdır.

Seviyor Sevmiyor 22.Bölüm Fragmanı – 18 Aralık Pazar

Seviyor Sevmiyor 22.Bölümden Yeni Fragmanlar Var!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.