Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam TV’de Hangi Diziler Var? – 18 Ocak Çarşamba

18.01.2017
Bu Akşam TV’de Hangi Diziler Var? – 18 Ocak Çarşamba

Haftanın ortasına geldiğimiz bugün tam 5 kanalda dizi yoğunluğunun da olduğu bir gün. Aşk,macera, tarihi dizi türlerini sevenleri ekran başına kitleyen çarşamba gününde kanal kanal hangi diziler var, sevdiğimiz dizilerin son bölümlerinde neler olmuş birlikte inceleyelim dedik!

carsamba

1.Poyraz Karayel

Kanal D’nin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Poyraz Karayel her hafta aşkın, nefretin,dostluğun ve düşmanlığın uçlarda dolaştığı bir bölümle ekrana geliyor. Bütün dertleriyle dalga geçerek ayakta kalmış olan Poyraz, oğlu Sinan ve aşık olduğu kadın Ayşegül’le birlikte yeni bir hayat kurmaya çalışıyor. Ancak Poyraz’ı öldü zannedip Çınar’la evlenen Ayşegül, Çınar’ın bitmek bilmeyen öfkesi nedeniyle daha fazla tehlikeyle uğraşıyor.

Poyraz Karayel 75.Bölüm: Eskiden Buralar Hep Hayaldi

Poyraz Karayel 76.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Poyraz Karayel 76.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

2.No:309

Fox TV’de yaz dönemi başlayan ve dönemde de büyük bir başarıyla devam eden No:309 tesadüfen bir araya gelen Onur ve Lale’nin aşkını anlatıyor. Aşklarını evlilikle sonuçlandıran ve Emir Bebeklerini kucaklarına alan Lale ve Onur çifti ailelerini de uzlaştırabilecek mi?

No:309 31.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

3.Diriliş Ertuğrul

TRT 1’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, Osman Gazi’nin babası Ertuğrul’un hayatını anlatıyor. Ertuğrul Bey’in tek başına bir beyliği güçlendirirken düşmanlarıyla mücadelesi ise hiç tükenmiyor.

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm: Beyimizin Yolunda

Diriliş Ertuğrul 73.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

4.Bu Şehir Arkandan Gelecek

Kerem Bursin’in yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek, Ay Yapım imzası taşıyor ve senaryosu Ece Yörenç tarafından yazılıyor. Küçük yaşlarda annesinin babası tarafından öldürülmesine şahit olan Ali, Rauf tarafından büyütülüyor. Yıllar içinde kendisini geliştiren Ali, bir gün nefret ettiği şehir olan İstanbul’a yeniden dönüyor.Orada ise hayatının aşkı olacak Derin’le karşılaşıyor. Ancak Derin’le karşılaşması aslında geçmişi hakkındaki büyük sırların da kapısını aralıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm: Ali ve Derin

5.Kara Sevda

Nihan ve Kemal’in Emir’in tüm engellemelerine rağmen büyük aşklarını yaşamaya çalışıyor. Emir’in tehditlerinden ve yapabileceklerinden her daim korkan Nihan, Kemal’in Emir’le olan savaşında kızı Deniz’in en büyük zararı almasından korkuyor.

Kara Sevda 51.Bölüm: Sabah Oluyor Artık…

Kara Sevda 52.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Kara Sevda 52.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.