Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 19 Aralık Pazartesi

19.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 19 Aralık Pazartesi

Haftanın ilk günü haftaya güzel başlamanız için bir dizi yetebilir! İster macera ister dram ruhunuza uygun diziyi seçin ve doyasıya izleyin!

pazartesidizileri

1.Hangimiz Sevmedik

Yeşilçam ruhunu en içten dilekleriyle yansıtmaya çalışan Hangimiz Sevmedik, yeni bölümünde Şener’in kahramanlığıyla başlayacak. Mahalleli Nejat ile sözleşme yapacakken Şener’in sürprizi ise hem Adile hem de Münir tarafından takdir edilecek.Saim’in Adile’yi istemeye gelmesi ise hem Tarık’ı hem de Münir’i çok kızdıracak.

Hangimiz Sevmedik 19.Bölüm Fragmanı – 19 Aralık Pazartesi

2.Bana Sevmeyi Anlat

Bana Sevmeyi Anlat 16.bölümüyle ekrana gelecek. Alper ve Engin’in yüzleşmesi Alper’in beklemediği bir tepkiyle karşılaşmasına neden olur. Berna ise Onur’un Çiçek’i almasıyla deliye döner. Berna’nın hem Onur’la ilgili hem de Leyla konusunda yeni planları vardır.

Bana Sevmeyi Anlat 16.Bölüm Fragmanı – 19 Aralık Pazartesi

Bana Sevmeyi Anlat 16.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Paramparça

Paramparça 84.bölümüyle ekrana geliyor. Cansu, Emre bebekle Hazal’ın kapısına dayanır. Hazal ise ne yapacağını bilemiyordur. Ancak asıl sürpriz Hazal’a Mithat’tan olacaktır.Dilara, Cansu’nun Emre’yi kaçırdığını öğrenince Cansu’yu bulmak için yola çıkar. Eve geldiğinde ise Damir ve Alaz’ı birlikte görür. Yardım isteyebileceği tek kişi Cihan’dır.

Paramparça 84.Bölüm Fragmanı – 19 Aralık Pazartesi

Paramparça 84.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Paramparça 84.Bölüm 3.Fragmanı Yayında!

Paramparça 84.Bölüm 4.Fragmanı Yayında!

4.Kırgın Çiçekler

Yetimhanede birbirlerini bulan 5 genç kızın hikayesini anlatan Kırgın Çiçekler bu akşam 64.bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümde kızlar, Güney, Zehra ve Sedef ölümün kıyısındadır. Aralarından birisinin vurulma tehlikesiyle karşılaştığı olaydan kızlar nasıl kurtulacaktır? Mesude ise karnındaki bebeği doğurmak istemiyordur. Düşük yapmaya çalışırken büyük bir kaza geçirir. Eylül hastaneye koştuğunda ise annesinin kötürüm kaldığını öğrenecektir.

Kırgın Çiçekler 64.bölüm Fragmanı – 19 Aralık Pazartesi

5.İçerde

Her pazartesi izlenme rekorları kıran İçerde bu akşam 14.bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde Celal, Melek’in öz kızı olduğunu bir tek patronun bildiğini, patronun da Coşkun bağlantısı olduğunu düşünüyordur. Yusuf Müdür de istifa dilekçesini verir. Sarp’ın dosyasını Mert’e vermek üzeredir. Sarp’ın patron Umut planı da beklediği gibi sonuçlanmayacaktır.

İçerde 14.Bölüm Fragmanı – 19 Aralık Pazartesi

İçerde 14.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.