Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 20 Aralık Salı

20.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 20 Aralık Salı

Pazartesi sendromunu geride bıraktığımız salı gününde televizyon ekranları dopdolu dizileriyle bizi bekliyor. Bu akşam modunuz ne bilmiyoruz ama modunuza uygun diziyi bulabileceğinize inanıyoruz. İster yeraltı dünyasının karanlık yolculuğuna çıkan, isterseniz de bir anne kızın birbirini bulma macerasına ortak olun. Bunların hiçbiri olmaz ben bu akşam doyasıya gülmek istiyorum derseniz de ona çözüm var merak etmeyin. Bakalım bu akşam hangi dizileri evlerimize konuk ediyoruz?

saligunu

1.Hayat Şarkısı

Yıllar sonra Bahar’ın kızı olduğunu öğrenen Hülya, kızını bulur bulmaz kaybetmiştir. Fidye karşılığı teslim edilen çocuk Bahar değildir. Çaresiz kalır ve Bayram Bey’den yardım ister. Kerim ise yakaladığı ipuçlarını takip ederek beklemediği bilgilere ulaşır. Ödenen fidye parası da geri gelmiştir ancak Bahar yoktur. Cem’e ne olduğunun ortaya çıkması ise an meselesidir.

Hayat Şarkısı 35.Bölüm Fragmanı – 20 Aralık Salı

Hayat Şarkısı 35.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

2.Gülümse Yeter

Yasemin’in Alara ve Sarp’ı birlikte görmesi Yasemin’i çileden çıkartır. Yasemin ve Sarp arasındaki buzlar yavaş yavaş erimeye çalışırken Cem planlarından geri kalmıyordur. Yasemin ve Sarp yeniden bir araya gelmeye çalışırken onları fark eden biri olacaktır. Seçil ise Kemal’e hamile olduğunu söylemiştir. Ne yapacağını bilemeyen Kemal, Seçil ve sevdiği kadın Gül arasında kalmıştır.

Gülümse Yeter 21.Bölüm Fragmanı – 20 Aralık Salı

3.Anne

Turna artık Şule’nin yanındadır. Zeynep ise Ali’den yardım istemek dışında bir şey yapamamıştır. Cahide, Zeynep’in durumuna üzülse de Turna’nın Şule’nin yanında olması gerektiğini düşünmektedir. Turna ise içine kapanmıştır. Hiçbir şey söylemiyordur. Cengiz’in Turna’ya eziyetleri de yeniden başlamıştır. Rıfat ise Turna’dan haber vererek Zeynep’ten para sızdırmaya başlar. Yaşadıklarına dayanamayan Şule ise Zeynep’i şikayet etmek için karakola kadar gidecektir.

Anne 9.Bölüm Fragmanı – 20 Aralık Salı

4.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Gülmezler belası artık sona ermiştir. Hızır ise Salih’in bahsettiği diğer halkalara ulaşmak için çabalar. Özkan’ın arkasındaki güçler ise onu çoktan gözden çıkarmıştır. Yaşamak için son şansı Ünal’la elindeki belgeleri paylaşmasıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 52.Bölüm Fragmanı – 20 Aralık Salı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.