Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 22 Aralık Perşembe

22.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 22 Aralık Perşembe

Hafta sonuna bir gün kadar uzak kaldığımız perşembe gününün önemi bizim için büyük! Günün bütün telaşını, yorgunluğunu bir kenara koyup birbirinden güzel dizilerin son bölümlerinde neler olacağını merak ediyorsanız biz de sizi hemen kısa bir kanal turuna çıkartalım. Bakalım perşembe dizilerimizde neler izliyoruz!

photogrid_1480575062527

1.Yeter

Atv’de yayınlanan Yeter dizisi final bölümüyle ekrana gelecek. Son bölümde Atlas ve Yılmaz Yekta’yı köşeye sıkıştırmayı başarır. Yekta’da saldırıya geçmiştir. Ancak Yılmaz’ın Atlas’a olan vefa borcunu hesaba katmamıştır. Bütün taşlar Yekta’ya doğru devriliyordur. Ancak Yekta yeniden başlamanın yolunu bulacaktır.

Yeter 40.Bölüm Fragmanı – 22 Aralık Perşembe(Final)

2.Cesur Yürek

Ömer, Ali’nin ölümüne engel olamamıştır. Hüsrev ve Ferhat’tan hem babasının hem de Ali’nin intikamını alacaktır. Bradd’in Enver’i deşifre etmesi ise ikisi arasındaki savaşı gün yüzüne çıkartır. Tatar ailesi de bir krizle başa çıkmaya çalışıyordur.

Cesur Yürek 11.Bölüm Fragmanı – 22 Aralık Perşembe

Cesur Yürek 11.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Umuda Kelepçe Vurulmaz

İnci vurulduktan sonra toparlanmıştır. Okulun yarı hissesini alan Emir de hiç göründüğü gibi biri değildir. Onur ise Fırat’a olan hırsı nedeniyle Elif’le görüşmeyi sürdürüyordur. Fırat ve Ceren’in yeniden barışması da Ceren’in ailesini daha ciddi hamleler yapmasına neden olur.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 8.Bölüm Fragmanı – 22 Aralık Perşembe

Umuda Kelepçe Vurulmaz 8.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

4.Cesur ve Güzel

Babasının evliliğinden sonra Sühan, Cesur’da teselliyi bulmuştur. Bu durum Bülent’i daha çok sinirlendirir. Sühan’la birlikte vakit geçiren Cesur ise babasıyla ilgili yeni ipuçları bulur. Korludağ’a yerleşen Adalet ise zoraki kutlanır. Hülya ise kaybolmuştur. Cahide büyük bir panik içindedir. Sühan Cesur için bir sürpriz planlarken aynı dakikalarda Cesur’a bir tuzak da kurulur. Cesur tuzağa gözü kapalı gidecektir.

Cesur ve Güzel 6.Bölüm: Taraflar Belli Oldu, Sevgi Kazandı!

Cesur ve Güzel 7.Bölüm Fragmanı – 22 Aralık Perşembe

Cesur ve Güzel 7.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

5.Vatanım Sensin

Cevdet, cephaneliği patlatarak Yunan ordusuna bir darbe vurmuştur ancak Ölmez Hasan’ın yakalaması işleri zorlaştırır. Vasili’nin ise Cevdet’le ilgili şüpheleri vardır. Vasili, Ölmez Hasan’ı konuşturmak için sürpriz bir ismi İzmir’e çağırır. Tevfik, Ölmez Hasan’ın kendi ismini vermesinden korktuğu için Azize’yi kullanacaktır. Ölmez Hasan’ın Azize’ye söyledikleri ise her şeyi değiştirecektir.

Vatanım Sensin 9.Bölüm Fragmanı – 22 Aralık Perşembe

Vatanım Sensin 8.Bölüm: Vatan Sevdalılarına Selam Olsun!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.