Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 23 Aralık Cuma

23.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 23 Aralık Cuma

Hafta sonuna çok az kalmışken benim bu akşam dizim var, haftanın yorgunluğunu dizimi izleyerek atacağım diyenlere cuma gününün dizi listesini sunuyoruz. Bakalım bu akşam tv’de neler var?

photogrid_1480609287589

1.Kiralık Aşk

Defne ve Ömer Roma’ya gitmeye karar vermiştir. Ancak öncesinde muhteşem bir Defo gecesi geçireceklerdir. Beşiktaş’ın maçına birlikte gitmeye karar verirler. Sinan ise Seda’ya evlenme teklif etmeye karar vermiştir. Neriman ve Koray ise bu konuda farklı tarafları tutarlar.

Kiralık Aşk 65.Bölüm: Gitmelerin En Güzeli Seninle Defne

Kiralık Aşk 66.Bölüm Fragmanı – 23 Aralık Cuma

Kiralık Aşk 66.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

2.Arka Sokaklar

Yeni bölümde Sezgin kızının intikamını almak için yeni planlar yapar. Sevgi’nin üvey babası ise karısının boşanma davasına katlanamaz. Karısını ve üvey oğlunu öldürür. Sevgi’yi ise bulamaz. Ekip tarafından sorguya alınan Sevgi ise yaşadıklarının etkisiyle konuşamaz. Sevgi ile bir bağ kuran Selin ise bir süre onu evinde misafir eder.

Arka Sokaklar 422.Bölüm Fragmanı – 23 Aralık Cuma

3.Sevda Kuşun Kanadında

Ömer, Solaklı’yı darbe vurma isteğinin Cemil Ateş’e söyler. Ateş’in planı ise bambaşka olacaktır. Zafer de ailesinin dağılmasıyla hem kontrolünü sağlamaya çalışırken hem de fabrikasındaki işçilerin grevini bastırmaya çalışır.

Sevda Kuşun Kanadında 19.Bölüm Fragmanı – 23 Aralık Cuma

4.Aşk ve Mavi

Cemal’in kaza geçirmesinden sonra Ali, Mavi’ye itirafını tamamlayamaz. Abisinin cinayeti işlediğini söyleyemez. Cemal ise hastaneye kaldırılmıştır ancak aklı kaybolan telefondadır. İsmet’e telefonu bulmasını söyler ancak telefona İsmet’ten önce aileden başka biri ulaşacaktır. Ali ve Mavi arasındaki yakınlaşma ise gittikçe artıyordur.

Aşk ve Mavi 8.Bölüm Fragmanı – 23 Aralık Cuma

Aşk ve Mavi 7.Bölüm: Bu Bir Mucize miydi?

5.Muhteşem Yüzyıl Kösem

Farya ülkesine dönmek istese de Sultan Murad, Farya’nın artık kendi haremi olduğunu ve gidemeyeceğini söylüyordur. Farya’nın hareme girmesine ise Kösem Sultan engel olacak ancak Sultan Murad Farya’yı hareme sokmak için başka bir plan yapacaktır. Sultan Kasım’ın çocuğunu taşıyan cariye ise kaçırılır. Kösem cariyeyi bulmak için uğraşırken bambaşka biriyle karşılaşır. Atike Sultan ise Silahdar ile evlenmek istediği Sultan Murad’a söyleyecektir. Ancak Silahdar başkasından hoşlandığı Atike Sultan’a anlatır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6.Bölüm Fragmanı – 23 Aralık Cuma

Muhteşem Yüzyıl Kösem 6.Bölüm 2.Fragman Yayında!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.