Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 26 Aralık Pazartesi

26.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 26 Aralık Pazartesi

Seçimlerin en zoru pazartesi yaşanıyor. Her ruha, herkese hitap eden pazartesi dizilerinden hangisini seçerseniz seçin pazartesi sendromunuzu yeneceğiniz garanti! Bakalım sevdiğimiz dizilerin yeni bölümlerinde ne yaşanacak?

pazartesi

1.İçerde – Show Tv

Yeni bölümde Celal, Sarp’ın patron olup olmadığına çok yaklaşıyor.Yusuf Müdür’ün vurulmasından sonra Sarp’ın da açığa alınmasıyla her şey karışıyor.Yeni bölüme ise Davut ve Sarp kavgası damga vuruyor!

İçerde 15.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

İçerde 15.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

2.Bana Sevmeyi Anlat – Fox Tv

Leyla iyice köşeye sıkıştı. Haşmet ondan vazgeçecek gibi değil. Canan ise kızı Leyla hakkında endişeli. Berna da Onur’u öldürdüğüne iyice inanıyor ve Alper’in sorusuyla gittikçe köşeye sıkışıyor. Engin’in vurulması ise herkeste derin yaralar açıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 17.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

Bana Sevmeyi Anlat 17.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Hangimiz Sevmedik – TRT 1

Münir’in hafızası yerine geliyor. Tarık ve Itır’ın bu durumdan ise haberi yoktur. Yadigar’ın aklına gelen fikir de Şener ve Ayşen’in işlerini daha fazla karıştırır. Şükriye’nin İhsan’dan emekli olmasını istemesi sadece İhsan ve Şükriye arasında değil tüm mahalle arasında tartışma yaratıyor.

Hangimiz Sevmedik 20.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

4.Kırgın Çiçekler – Atv

Mesude’nin felç geçirmesiyle Kemal, Mesude’nin tüm yükünü Büşra’nın üzerine yıkar. Eylül ise kardeşine ve annesine yardım etmek için eve geldiğinde Kemal tehlikesiyle karşılaşacaktır. Sadullah ise Zehra’yla evlenmeye karar vermiştir. Ancak bu evlilik Songül’ün başına iş açacaktır.

Kırgın Çiçekler 65.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

5.Paramparça – Star Tv

Eren bebekle kendisine gelen Cansu, sürekli onu ziyaret eder. Gün geçtikçe de onun annesi gibi davranmaya başlar. Bu durumdan rahatsız olan Feyza, Cansu’yu evden atar. Cansu ise Eren bebeğin yokluğunda daha kötü olur. Kızının bu durumuna katlanamayan Dilara, Eren bebeği almak için bir bebek pazarlığına girişir. Harun ise Ozan’ın kendi oğlu olduğunu artık açıklamak istiyordur. Cihan’ın davetiyle tüm ailenin olduğu bir yemeğe gelir. Her şeyin açıklığa kavuşmasını beklerken beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır.

Paramparça 85.Bölüm Fragmanı – 26 Aralık Pazartesi

 

Paramparça 85.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.