Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 27 Aralık Salı

27.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 27 Aralık Salı

Salı akşamının tüm yorgunluğunu bir diziyle atmaya hazırsanız bu akşam televizyonda hangi dizileri izliyoruz, sevdiğimiz dizilerin son bölümünde neler var birlikte inceleyelim!

saligunu

1.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yeni bölümde masa Hızır’ın isteğiyle toplanıyor. Hain bellidir ve eller onun ölümü için kalkacaktır. Ancak Ünal bu toplanmadan rahatsızdır. Ünal Kaplan’ın sürekli bahsettiği Suzi ise Türkiye’ye gelen Suzi ise çok canlar yakacaktır. Meryem’in çağrısı ise Hızır’ı eve döndürür. Eve yeni bir Çakırbeyli’nin katılacağı sürprizi ise herkesi sevindirecektir.

Edho 52.Bölüm: Düşman İçimizde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 53.Bölüm Fragmanı – 27 Aralık Salı

2.Anne

Turna, Zeynep’e zarar gelmemesi için karakola şikayete gelen Şule’nin yanında konuşur. Cengiz ise Zeynep’in karşısına çıkar ve Turna için muhatap alacağı tek insanın kendisi olduğunu söyler. Turna’nın pavyonda olması ise çocuk büro amirini pavyona getirir. Müşteriler polis geldiği için pavyondan kaçar. Patron ise zararı Cengiz’den ister. Cengiz bu durumu fırsat bilir ve Zeynep’ten Turna’ya yeni bir hayat kurmak için yüklü bir para ister. Zeynep bu parayı bir şekilde bulsa da Rıfat’ın evine geldiğinde onu bir sürpriz bekliyordur.

Anne 9.Bölüm: Kırmızı Eldiven

Anne 10.Bölüm Fragmanı – 27 Aralık Salı

Anne 10.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Hayat Şarkısı

Cem’in bir kazaya kurban gitmesinin yankıları sürüyordur. Cevher erkekleri gelebilecek suçlamalar için önlemler alırken Zeynep ve Hüseyin’in arasındaki buzlar ise Hülya’nın tavsiyeleriyle erimeye başlar. Hülya ve Kerim arasındaki gerilim de artar. Keyifli bir tatil geçirmek isteyen Cevher ailesi ise art arda aldıkları haberlerle sarsılırlar.

Hayat Şarkısı 35.Bölüm: Aramızda Bir Düşman Gibi Duran Zaman

Hayat Şarkısı 36.Bölüm Fragmanı – 27 Aralık Salı

Hayat Şarkısı 36.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

4.Gülümse Yeter

Sarp ve Yasemin, Ahmet’e yakalanmıştır. Ahmet ise aynı çatı altında bu ilişkinin gizli kalmasını istemez. Gül de her şey iyi giderken Seçil’den aldığı haberle yıkılır. Kemal’in ondan böyle bir sır saklaması ise geri dönüşü olmayan bir duruma sebep olacaktır. Cem ise hala Yasemin’i Sarp’tan uzaklaştırmaya çalışıyordur. Bu konuda ise Alara’nın yardımını alır.

Gülümse Yeter 22.Bölüm Fragmanı – 27 Aralık Salı

Gülümse Yeter 22.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.