Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 28 Aralık Çarşamba

28.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 28 Aralık Çarşamba

Haftanın ortasına geldiğimiz Çarşamba gününde hangi diziyi izleyeceğinize karar verdiniz ancak son bölümlerde neler olacak hala bilmiyorum diyorsanız size hemen en sevdiğiniz dizilerin son bölümlerinde neler yaşandı, yeni bölümde neler yaşanacak bahsedelim!

carsambadizileri

1.Diriliş Ertuğrul

TRT 1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul, Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Gazi’nin babası Ertuğrul Gazi’nin Kayı boyunun başına geçerek güçlü bir hükümdar oluşunu anlatıyor. Engin Altan Düzyatan’ın Ertuğrul Gazi rolüyle karşımıza çıktığı Diriliş Ertuğrul, ihtiras,ihanet ve akıl oyunlarıyla yüzleşen Ertuğrul bir milletin direnişine de vesile olmaya çalışıyor.

Diriliş Ertuğrul 71.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

Diriliş Ertuğrul 70.Bölüm: Kutlu Zafer

2.Poyraz Karayel

Hayatta her şeyini kaybetmiş bir adam olan Poyraz, bütün dertleriyle dalga geçerek hayatta kalmayı başarmış bir adamdır. Oğlunu kurtarmak için girdiği görevde Bahri Umman’ın kızı Ayşegül’e aşık olduğunda ise tüm hayatı büyük bir değişime uğrar. Ayşegül’le arasına her defasında büyük engeller girse de onunla yeni bir hayat kurma hayalinden vazgeçmez.

Poyraz Karayel 74.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

Poyraz Karayel 74.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Poyraz Karayel 73.Bölüm: Her Seferinde Daha Çok Sevmek

3.Kara Sevda

Nihan ve Kemal’in engellerle dolu aşk hikayesini anlatan Kara Sevda, Emir’in oyunlarıyla her seferinde iki aşığın büyük zorluklarla karşılaşmasını anlatıyor.

Kara Sevda 50.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

Kara Sevda 50.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Kara Sevda 49.Bölüm: Nihan ve Kemal’e Giden Yollar Neden Hep Kapalı?

No:309

Leyla, aldatıldığı için aşka küsmüş bir kızdır. Onur ise mirastan pay alması için evlenip çocuk yapması gereken bir iş adamıdır. Onur ve Leyla başka birileriyle buluşmak için gittikleri kafede tesadüfen birbirleriyle tanışırlar. Alkolün etkisiyle tek gecelik bir ilişki yaşarlar. Ailesi hamile kalan Leyla ile evlenmesini isteyen Onur, farkında olmadan büyük bir aşk hikayesine adım atacaktır.

No:309 28.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 28 Aralık Çarşamba

No:309 28.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.