Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 3 Aralık Cumartesi

03.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 3 Aralık Cumartesi

Bu akşam televizyonda hangi diziler var, hangi dizileri izlemeliyim diyorsanız size hemen bu akşamın tavsiyelerini sunuyoruz. Bakalım 3 Aralık Cumartesi günü dizilerinde en son neler yaşandı?

photogrid_1480714640548

1.Kertenkele Yeniden Doğuş

Atv’de yayınlanan Kertenkele Yeniden Doğuş 82.bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümde Murat’ın(Kertenkele) Ziya Hoca olduğunu öğrenen Hicabi sorularıyla Ziya Hoca’sını bunaltmaya devam ediyor. Murat ise Zehra’nın gerçek kimliğini öğrenmeye çok yaklaşıyor.

Kertenkele 82.Bölüm Fragmanı – 3 Aralık Cumartesi

Kertenkele 82.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Kertenkele 82.Bölüm 3.Fragmanı Yayında!

2.Seksenler

Seksenler bu akşam 204. bölümüyle ekrana geliyor. 80’lerde yaşanan hem hüzünlü hem de eğlenceli bir hikayeyi konu alan Seksenler Çınaraltı Mahallesinde yaşananları anlatmaya devam ediyor. Yeni bölümde Çağatay’ın evlenmek istediği Funda’nın ailesiyle kötü karşılaşması başına bela oluyor. Funda’nın ailesi evliliğe karşı çıkıyor.

Seksenler 204.Bölüm Fragmanı – 3 Aralık Cumartesi

3.Yüksek Sosyete

Star Tv’nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete 23.bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde Cansu’yu büyük bir sınav bekliyor. Her şeyi arkasında bırakıp Kerem’in yanına gelen Cansu öğrendiği gerçeklere rağmen Kerem’in yanında kalabilecek mi?

Yüksek Sosyete 23.Bölüm Fragmanı – 3 Aralık Cumartesi

Yüksek Sosyete 23.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

4.Aşk Laftan Anlamaz

Aşk Laftan Anlamaz bu akşam 21.bölümüyle ekrana gelecek. Hayat ve Murat arasındaki aşkı anlatan Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümünde Hayat Murat’ı affedebilecek mi? Aldatıldığını düşünüp Murat’ı terk eden Hayat kırgın ve üzgündür. Ancak Murat’ın ondan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Aşk Laftan Anlamaz 21.Bölüm Fragmanı – 3 Aralık Cumartesi

Aşk Laftan Anlamaz 21.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

5.Kalbimdeki Deniz

Kocası tarafından terk edildikten sonra çocuklarıyla birlikte yaşam mücadelesi veren bir kadının öyküsünü anlatan Kalbimdeki Deniz bu akşam 7.bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde Deniz ve Mirat, mahalleyi Deniz’e karşı dolduraşa getirenin Fikriye olduğunu öğreniyor.

Kalbimdeki Deniz 7.Bölüm Fragmanı – 3 Aralık Cumartesi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.