Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 4 Aralık Pazar

04.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 4 Aralık Pazar

4 Aralık Pazar akşamı televizyonda hangi diziler var, neler izlesek diyorsanız size önerilerimizi sunuyoruz. Bakalım pazar günü dizilerinde neler var, son bölümlerde neler izleyeceğiz?

pazar günü televizyon dizileri

1.Baba Candır

Baba Candır, eşini kaybeden Yufkacı Salih’in tek başına çocuklarını büyütüp çocukları Ece, Emrecan ve Egemen’in ne olursa olun arkasında olmasını anlatıyor. TRT 1’de yayınlanan küçük bir ailenin hem komik hem de hüzünlü hikayesini anlatan Baba Candır bu akşam 49.bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümde ise Emrecan’ın hapse girmesiyle tüm aileyi Yufkacı Salih toparlamaya çalışıyor. Ece ve Haluk ise Ayşegül’e kaptırdıkları şirketi geri almaya çalışıyor.

Baba Candır 49.Bölüm Fragmanı – 4 Aralık Pazar

Baba Candır 49.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

2.Seviyor Sevmiyor

Atv’de yaz dönemi başlayan Seviyor Sevmiyor dönemde de yayın hayatına devam etti. Deniz’in çocukluk aşkı Yiğit’in karşısına çıkmaya korktuğu için kendisi yerine en yakın arkadaşı İrem’i buluşmaya göndermesi ve sonrasında tuhaf olayları konu alıyor Seviyor Sevmiyor. Yiğit’e aşık olan İrem’le Deniz karşı karşıya gelirken Yiğit’te zamanla çocukluk aşkı olduğunu bilmediği Deniz’e aşık oluyor. Yeni bölümde ise kandırıldığını öğrenen Yiğit’in planları ne olacak? Yiğit’in evlenme teklifiyle kafası iyice karışan Deniz’e ise Tuna destek verecek.

Seviyor Sevmiyor 21.Bölüm Fragmanı – 4 Aralık Pazar

Seviyor Sevmiyor 21.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Seviyor Sevmiyor 21.Bölüm 3.Fragmanı Yayında!

3.Bodrum Masalı

Bu yaz dönemi başlayan dizilerden olan Bodrum Masalı, zenginliğini kaybeden bir ailenin Bodrum’a yerleşmesini anlatıyor. Şimdiye kadar sakladıkları gerçeklerle Bodrum’da yüzleşen ailenin hayatları burada büyük bir değişime uğruyor. Bodrum Masalı bu akşam ise 15.bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümde ise Ateş ve Aslı büyük bir aşk yaşarken Alara intikam almak için uğraşıyor. Kelebek ise Su’ya başlayan yakınlaşması nedeniyle Faryalı’nın Bodrum’dan ayrılmak istemesine karşı çıkıyor.

Bodrum Masalı 15.Bölüm Fragmanı – 4 Aralık Pazar

Bodrum Masalı 15.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

4.O Hayat Benim

Fox Tv’de yayınlanan O Hayat Benim 4.sezonuyla ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Nuran’ın gerçek kızı olduğunu bilmeyen Bahar, yeni bölümde Nuran’ın gerçek kızı olduğunu öğrenebilecek midir? 112.bölümüyle ekrana gelecek olan O Hayat Benim’in yeni bölümünde Hülya, kızı Müge akıl hastanesine kaldırıldığı içini intikam alacak. Nuran’ın gerçek kızı olduğunu Bahar’a söylemek isteyen Hülya nasıl değişimlere yol açacak?

O Hayat Benim 112.Bölüm Fragmanı – 4 Aralık Pazar

O Hayat Benim 112.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

5.Hayat Bazen Tatlıdır

Hayat Bazen Tatlıdır 8.bölümüyle ekrana gelecek. İdealis bir öğretmen olan Hayat, doğru bildiklerini uygulayarak birçok kişiyi karşısına alsa da öğrencilerin hayatında olumlu değişimler yapmaya devam ediyor. Kız kardeşi Gözde ile birlikte tek başına bir hayat süre Hayat öğretmeni yeni bölümde neler bekliyor? 8.bölümde Hayat, Burak ve ailesine yardım edecek. Ancak işler düşündüğü gibi ilerlemeyecek.

Hayat Bazen Tatlıdır 8.Bölüm Fragmanı – 4 Aralık Pazar

Hayat Bazen Tatlıdır 8.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.