Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 5 Aralık Pazartesi

05.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 5 Aralık Pazartesi

Pazartesi sendromuyla bilinen, hafta sonunun bitişinin bütün öfkesinden nasibini alan bir günümüz. Hal böyle olunca pazartesi günlerini renklendiren tek şey de akşam yeni bölümünün yayınlanacağı sevincini yaşadığımız dizilerimiz. Pazartesi günü kanallar da bu nedenle birbirleriyle yarışıyor desek yeridir. Sizin pazartesi favoriniz hangisi bilmiyoruz ama biz 5 Aralık Pazartesi dizilerinde neler var, hangisi en son nerede kalmış bir inceledik!

photogrid_1480880602127

1.Paramparça

Star Tv’de yayınlanan Paramparça, Cihan ve Dilara’nın hastanede karışan kızlarını yıllar sonra bulmasıyla başlamıştı. Bu sene 3.sezonuyla devam eden Paramparça 83.bölümünde Harun, Ozan’ın kendi oğlu olduğunu öğreniyor. Cihan ve Harun Ozan yüzünden karşı karşıya geliyor.

Paramparça 83.Bölüm Fragmanı – 5 Aralık Pazartesi

Paramparça 83.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Paramparça 83.Bölüm 3.Fragmanı Yayında!

2.Babam ve Ailesi

Yeni sezonda başlayan Babam ve Ailesi iki aile arasında kalan Kemal’in öyküsünü anlatıyor. Kemal’i 12.bölümde ise sevindirecek bir haber bekliyor.

Babam ve Ailesi 12.Bölüm Fragmanı – 5 Aralık Pazartesi

Babam ve Ailesi 12.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Hangimiz Sevmedik

Bir yeşilçam hatırası olarak yayına gelen Hangimiz Sevmedik 17.bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Ferdi Akarnur’un da sürpriz konuk olarak katılacağı dizinin yeni bölümü bu akşam TRT 1’de yayınlanacak.

Hangimiz Sevmedik 17.Bölüm Fragmanı – 5 Aralık Pazartesi

4.Bana Sevmeyi Anlat

Kızının geleceği için Haşmet’le evlenmeye karar veren ancak onun karanlık yüzünü gördükten sonra bu evlilikten vazgeçen Leyla’nın öyküsünü anlatıyor Bana Sevmeyi Anlat. Eşi komada olan Alper’le tanışan Leyla’nın ona aşık olması da kaçınılmaz oluyor.  14.bölümüyle ekrana gelecek olan Bana Sevmeyi Anlat’ta bu akşam Alper’in eşi Berna Leyla ve Alper’in aşkının önünde büyük bir engel olacak.

Bana Sevmeyi Anlat 14.Bölüm Fragmanı – 5 Aralık Pazartesi

Bana Sevmeyi Anlat 14.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

5.Kırgın Çiçekler

Atv’de yayınlanan Kırgın Çiçekler 62.bölümüyle ekrana gelecek. Yetimhanede birbirlerini bulan 5 kızın hikayesini anlatan dizide kızları yeni zorluklar bekliyor.

Kırgın Çiçekler 62.Bölüm Fragmanı – 5 Aralık Pazartesi

6.İçerde

Çocukken kaçırılan ve kimliğini bilmeyen Mert’in ve kaçırılan kardeşini arayan Sarp’ın öyküsü İçerde. 12.bölümüyle ekrana gelecek olan İçerde’nin yeni bölümünde ise Mert, çocukluk kabusu olan Coşkun’dan intikam almak için plan yapacak.

İçerde 12.Bölüm Fragmanı – 5 Aralık Pazartesi

İçerde 12.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.