Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 6 Aralık Salı

06.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 6 Aralık Salı

Salı akşamı hangi dizileri takip etsem, sevdiğim dizilerin son bölümlerinde neler oldu diyorsanız önerilerimizi dinlemeden ekran başına geçmeyin! Bakalım salı günü televizyonda hangi diziler varmış?

photogrid_1481027774686

1.Hayat Şarkısı

Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı 33.bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Yeni bölümde Melek ve Hülya karşı karşıya gelirken Hülya Melek’i yenmek için Zeynep’le iş birliği yapacak.

2.Gülümse Yeter

Yaz sezonundan beri Show Tv’de yayınlanan Gülümse Yeter 19.bölümüyle bu akşam yayınlanacak. Yeni bölümde ise Yasemin’in Cem’in şirketinde işe başlamasıyla Sarp ve Yasemin arasındaki ilişkiler gerilecek.

3.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yeraltı dünyasının karanlık yüzünü anlatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 50.bölümüyle ekrana geliyor Yeni bölümde Ceylan’dan bir oğlu olduğunu öğrenen Hızır, oğlu Hızır Ali’yi Çakırbeyli ailesiyle tanıştırıyor.

4.Anne

Star Tv’de yayınlanan Anne 7.bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Zeynep’in Melek’in acılarını unutturmak için ona yeni bir hayat verme çabası Şule’nin gelmesiyle kesintiye uğruyor. Şule, Melek’i gitmeye ikna edebilecek mi?

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.