Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 8 Aralık Perşembe

08.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Diziler Var? – 8 Aralık Perşembe

Cuma günü kadar sevilmese de perşembenin de gönlümüzde bir yer ettiği bir gerçek. Ee, bir de perşembe akşamı diziniz varsa anlam ve önemi sizin için daha büyüktür tabi. Perşembe dizilerimiz ise birbiriyle yarışacak güzellikte olduğu için her defasında hangisini izleyeceğimizi şaşırıyoruz.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ismiyle kendisinden söz ettiren Cesur ve Güzel’i mi izlesek, Vatanım Sensin de ne güzel olaylara değiniyormuş öyle Kanal D’yi mi açsak? Yeter’in son bölümünde ne oldu peki? diye diye dizilerin reyting uğruna yaptığı mücadeleye örnek olacak performansı evin içinde gösteriyor olduk.

Gerçeği söylemek gerekirse perşembe akşamı ne izleyeceğimize biz hala karar veremedik ancak size televizyonda neler var neler yok, son bölümlerde neler oldu bir hatırlatalım dedik!

photogrid_1480575062527

1.Yeter

Yekta, hapisten çıkmış masum olduğunu kanıtlamıştır. Hapisteki günlerini ise çok güzel değerlendirmiş hayatını anlatan bir kitap yazmıştır. Yekta’nın hapse girmesine neden olan herkes Yekta’nın intikamından tek tek nasibini alacaktır. Miray için kitabına gizli bir mesaj yerleştiren Yekta’nın ilk kurbanı kim olacaktır? Miray kendisi için yazılan mesajı bulabilecek midir?

Yeter 38.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Perşembe

2.Cesur Yürek

Ferhat’ın kurtulduğu tuzaktan kurtulan Ömer, Bozdoğanlarla olan savaşına devam ediyor. Tatar Ahmet’in vurulmasıyla ise masada dengeler değişiyor. Kardeşini kaybeden Ferhat, kuzeni Hüsrev’le bir olarak Ömer’e büyük bir acı yaşatmaya çalışacak.

Cesur Yürek 9.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Perşembe

Cesur Yürek 9.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

3.Umuda Kelepçe Vurulmaz

İnci Hoca, hapishanedeki kızlara yardım ettikçe kendi geçmişiyle de yüzleşiyordur. Fırat’a ikinci kez zarar vermek isteyen Onur ise Fırat’ın annesi Güler’i çok kızdırmıştır. Perihan’la karşı karşıya gelen Güler’in artık sabrı taşmıştır. Fırat ve Ceren arasında da bir yakınlaşma oluyordur.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Perşembe

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6.Bölüm 3.Tanıtımı Yayında!

4.Vatanım Sensin

Cevdet, sağ salim dönmüştür ancak kimliğinin açığa çıkmasıyla karşı karşıyadır. Silahların yerini öğrenmeye çalışan Cevdet hem kendisini hem de Tevfik’i zor durumda bırakacaktır. Azize ise ölümle burun buruna gelmiştir.

Vatanım Sensin: Ecel ya da Zafer

Vatanım Sensin 7.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Perşembe

Vatanım Sensin 7.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

5.Cesur ve Güzel

Sühan, babası hakkındaki gerçekleri Cesur’dan öğrenmiştir. Geçmişindeki her şey yeni bir anlam kazanıyordur. Cesur’a karşı savaşamayacağını da kabul etmiştir. Kardeşinin şüphelerini fark eden Korhan ise Sühan’ı korumaya çalışır. Sühan’ın Cahide ve Korhan’la birlikte gittiği İstanbul’a ise Cesur sürpriz yaparak dahil olur. Cesur’un gelişi ise büyük bir öneme sahiptir.

Cesur ve Güzel: Hayal Sandığı

Cesur ve Güzel 5.Bölüm Fragmanı – 8 Aralık Perşembe

Cesur ve Güzel 5.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

Cesur ve Güzel 5.Bölüm 3.Fragmanı Yayında!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.