Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam Tv’de Hangi Dizileri İzliyoruz? – 7 Aralık Çarşamba

07.12.2016
Bu Akşam Tv’de Hangi Dizileri İzliyoruz? – 7 Aralık Çarşamba

Haftanın ortasına geldiğimiz bu günde akşam hangi dizileri izlesek diyorsanız size önerilerimizi okumadan karar vermeyin. Çarşamba akşamı televizyonda hangi dizileri izliyoruz, sevdiğimiz dizilerin son bölümlerinde neler oldu tek tek birlikte inceleyelim!

7 aralık çarşamba günü hangi diziler var

1.Diriliş Ertuğrul

TRT 1’in ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul, bu akşam 68.bölümüyle ekrana gelecek. Ertuğrul’un tek başına bir obayı büyütme hikayesini anlatan dönem dizisinde bu akşam iki oba birbirine girecek. Candar Bey’in aldığı sürpriz karar ise herkesi şaşırtacak.

Diriliş Ertuğrul 68.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Çarşamba

2.No:309

Fox Tv’nin sevilen dizisi No:309 tesadüfen taşınıp birbirlerine aşık olan Onur ve Lale’nin hikayesini anlatıyor. 25.bölümüyle ekrana gelecek olan No:309’un yeni bölümünde Onur ve Lale sonunda muradına ermiş ve evlenmiştir. Ancak Onur ve Lale’yi balayında da büyük sürprizler bekliyordur.

No:309 25.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Çarşamba

3.Kara Sevda

Star Tv’nin çarşamba akşamları yayınlanan dizisi Kara Sevda 47.bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde Asu’yla evleneceğini söyleyen Kemal, Nihan’ı şaşkına uğratırken Emir’in planlarını da alt üst ediyor. Asu hakkındaki şüpheleri artan Kemal yeni bölümde Asu’nun Emir’in kardeşi olduğu gerçeğine çok yaklaşıyor.

Kara Sevda 47.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Çarşamba

4.Poyraz Karayel

Poyraz Karayel bu akşam 71.bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde Ayşegül evden ayrılıyor. Ayşegül’ün evden ayrılması ise Çınar’ı yıkıma uğratıyor. Bahri ve Despina Tefeci Erol’un intikam planının ortasında kalırken Nevra Çınar’ı kendine getirmek için yeni yollar arıyor.

Poyraz Karayel 71.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Çarşamba

Poyraz Karayel 71.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.