Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Akşam TV’de Hangi Dizileri İzliyoruz? – 9 Ocak Pazartesi

09.01.2017
Bu Akşam TV’de Hangi Dizileri İzliyoruz? – 9 Ocak Pazartesi

Bir haftalık aradan sonra özlediğimiz dizilere yavaş yavaş kavuşuyoruz. Pazartesi sendromuna inat her kanalda bir diziyle karşılayan kanalları seviyoruz ve izlemeye doyamadığımız diziler için ekran başına geçiyoruz. Bir haftalık küçük bir ara versek de biz dizilerimizi unutmadık. Hadi bu akşam televizyonlarda neler var bir kanalları dolaşalım!

pazartesidizileri

1.Hangimiz Sevmedik

TRT 1’in sevilerek izlenen dizilerinden Hangimiz Sevmedik, her hafta Yeşilçam hatırasını yaşatmak için ekrana geliyor. Her bölümde ünlü bir oyuncuyu da dizide konuk eden Hangimiz Sevmedik, ailelerinden habersiz evlenen Itır ve Tarık’ın hayatını anlatıyor. Tarık’ın annesi Adile ve Itır’ın babası Münir yıllar önce bir aşk yaşamış ancak birbirlerini yanlış anlayıp ayrılmıştır. Bu nedenle Tarık ve Itır bir türlü ailelerine evlendiklerini söyleyemez.

Hangimiz Sevmedik Yeni Bölüm Özeti ve Fragmanı:

Hangimiz Sevmedik 21.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Hangimiz Sevmedik’in yeni bölümünde Ayten Uncuoğlu konuk oluyor:

Ayten Uncuoğlu, Hangimiz Sevmedik’te!

2.Kırgın Çiçekler

Atv’nin sevilen dizilerinden Kırgın Çiçekler, yetimhanede yolları kesişen 5 genç kızın hayatını anlatıyor. Bir şekilde yolları kesişen bu genç kızlar zorlu yaşamlarında birbirlerinin aileleri olmaya çalışıyor. Üvey babası tarafından tacize uğrayan Eylül, annesi tarafından doğar doğmaz yetimhaneye bırakılan Kader, babası hapiste olduğu için yetimhanede kalan Songül, ailesi öldükten sonra zengin hayatını kaybeden Cemre ve annesini kaybeden Meral aynı yurtta birbirlerinin dert ortağı ve sorunlarının çözümü olmaya çalışıyordur.

Kırgın Çiçekler yeni bölüm özeti ve fragmanı:

Kırgın Çiçekler 66.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

3. Paramparça

Star TV’nin ilgiyle izlenen dizilerinden Paramparça, yıllar önce çocukları Hazal’ın hastanede karışmasıyla Cansu’ya anne ve babalık yapan Cihan ve Dilara’nın hayatını anlatıyor. Gerçek kızları ortaya çıktıktan sonra aralarındaki sorunlar da patlak veren Cihan ve Dilara bir süre sonra ayrılığın eşiğine gelir. Dilara’nın eski sevgilisi Harun’la evlenmesi ise ona mutlu bir hayat vermez.

Paramparça yeni bölüm özeti ve fragmanı:

Paramparça 86.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

4.İçerde

Pazartesi günlerinin tartışılmaz birincisi İçerde, başladığı ilk günden beri gösterdiği başarıyı istikrarlı bir şekilde koruyor. Yıllar önce kardeşi Umut kaçırıldıktan sonra onu bulmaya çalışan Sarp, polis akademisini birincilikle bitirmiş ve kardeşini bulmak için casusluk yaparak Celal’in adamı olmuştur. Umut’un ise adı Mert olarak değiştirilmiş, yıllarca Celal’in yanında büyümüştür. Gerçek ailesini ise unutmuştur. Celal’in kendisine casusluk yapmak için polis akademisine gönderdiği Mert emniyete kadar girmeyi başarmıştır. Birbirinin karşısında yer alan iki kardeş birbirlerinden haberdar olamadan ailelerini aramaktadır.

İçerde yeni bölüm özeti ve fragmanı:

İçerde 16.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

İçerde 16.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

İçerde Son Bölümde Neler Oldu:

İçerde 15.Bölüm: İyi miyiz? İyiyiz!

İçerde 15.Bölüm Konuk Oyuncu:

Defne Halman İçerde’ye Konuk Oluyor!

5.Bana Sevmeyi Anlat

Fox TV’de ekrana gelen Bana Sevmeyi Anlat Alper ve Leyla arasında tesadüfen başlayan bir aşk hikayesini konu alıyor. Kızıyla birlikte yeni bir hayat kurmaya çalışırken Haşmet ile tanışan Leyla son anda onun gerçek yüzünü görerek evlenmekten vazgeçmiştir. Alper ise aldatıldığı için eşi Berna’dan ayrılmak isterken eşinin komaya girmesiyle kızı Çiçek’i tek başına büyütmeye çalışmıştır. Bir şekilde yolları kesişen Leyla ve Alper birbirlerinden hoşlansalar da Haşmet ve Alper’in komadan çıkan eşi Berna onlara rahat yüzü göstermez.

Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm özeti ve fragmanı:

Bana Sevmeyi Anlat 19.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 9 Ocak Pazartesi

Bana Sevmeyi Anlat 19.Bölüm 2.Fragmanı Yayında!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.