Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 14.Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek 14.Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Çarşamba

ATV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine kavuşan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi heyecanlı bölümleriyle devam ediyor. Dizinin 14. bölümü izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu ve Kerem Bürsin’in oynadığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 14. bölüm fragmanı yayında!

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 5 Nisan Çarşamba akşamı Türkiye Kupası maçı yayınlandığı için ekranlara gelmedi. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin yeni bölümü olan 14. bölümü 12 Nisan Çarşamba akşamı Atv ekranlarında olacak!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 13. Bölümde Neler Oldu?

Aslı Derin’in gözlerinin önünde sinir krizi geçirmişti. Derin kendini bundan sorumlu tutmuştu. Ali de annesinin yüzüğü ile sevdiği kadına evlenme teklif etmek istiyordu. Fakat işler hiç de Ali’nin beklediği gibi gitmemişti.

Bir diğer yandan boks menajeri Aydemir ile onun kızı Gülce de Ali’ye kancayı takmaya çalışıyordu. Turnuva maçı sırasında Derin ile Gülce arasında bir gerilim çıkmıştı. Çünkü Derin Gülce’nin Ali’ye karşı olan tavırlarından hiç hoşlanmıyordu. Aynı şekilde Şahin de Ali’nin Aydemir ile çalışmasını istemedi. Fakat maddi sıkıntılar Ali’nin kafası bir hayli karışmıştı. Aslında Şahin’in Aydemir ile derdi çok daha öncesine dayanıyordu fakat Gülce’nin yaptığı tekliften dolayı baba oğul karşı karşıya gelmişti.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.