Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 11 Ocak Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek Son Bölümde Neler Oldu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümüyle yayınlandı. Peki ilk bölümde neler yaşandı? Ali Smith, yük gemilerinde büyümüş ve kendisini yetiştirmiş bir gençtir. 5 yaşındayken annesi, Ali’nin babası zannettiği Mithat tarafından öldürülmüştür. Ali’nin gerçek babası boks şampiyonu Şahin ise sevgilisi Elif’i kurtaramamış, oğlunu ise öldü zannetmiştir. Hapse giren Şahin’in hayranı Rauf ise Ali’ye sahip çıkmış, onu büyütmüştür. Yük gemisinin aşçısı olan Rauf, tüm geminin karnını doyurduğu için “Rauf Anne” olarak anılmakta ve Ali’nin değer verdiği tek insandır.

Ali’nin çalıştığı gemi İstanbul’a gelir. Ali nefret ettiği bu şehirde tesadüfen tuhaf bir olay yaşar ve Derin’le karşılaşır. Derin ise ünlü armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun kızıdır. Ve ailesinin baskısıyla evlenmek üzeredir. Ancak hayatını istediği gibi yaşamak için uğraşmaktadır.

Ali ve Derin’in yolu kesişir. Artık hiçbir şey eskisi olmayacaktır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm Özeti

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.Bölüm Özeti ve Fragmanı yayında! Ali, Rauf pasaportunu yırttığı için gemiye binememiştir. Ali, yeniden belgeleri çıkartana kadar İstanbul’da kalacaktır. Bu nedenle Şahin’e sığınır. Şahin ise Ali’nin kendi oğlu olduğunu öğrendiği andan itibaren hayata yeniden bağlanmıştır. Ancak bu gerçeği şimdilik saklamak zorundadır. İstanbul’da kaldığını Derin’e haber vermek isteyen Ali ise Derin’in evine gider. Ancak Derin o evde kalmıyordur. Ona yalan söylemiştir. Derin’in izini de kaybeden Ali ne yapacağını bilemez. Mirkelamoğullarının evinde ise büyük bir gerginlik yaşanmaktadır. Derin ve Yiğit’in düğünü iptal olmuştur. Yiğit ise perişandır. Derin’i kaybetmekten çok Tekin Mirkelamoğlu üzerinde kurduğu hayatı kaybetmekten korkuyordur. Derin ise Ali’nin çok uzakta olduğunu düşünüyordur. Bu nedenle ailesine Ali’yi bir daha görmeyeceğine dair söz vermiştir. Fakat tesadüfen Ali’nin gitmediğini öğrenir. Babasının kendisine kurduğu tuzağı da öğrenince evden kaçmaya karar verir. Ali’ye kendisini yeniden anlatmaya kararlıdır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümleriyle Atv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.