Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. Bölüm Fragmanı – 24 Mayıs Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. Bölüm Fragmanı – 24 Mayıs Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oldukça ilgi çeken bir bölüm ile ekranlara geldi. 17. bölümde tüm mahalle ayaklandı. Bakalım dizinin 18. bölümünde Ali ve Derin’i neler bekliyor? Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 18. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 24 Mayıs Çarşamba akşamı 18. bölümü ile ekranlara geliyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 17. Bölümde Neler Oldu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin son yayınlanan bölümünde tüm mahalle ayaklanmıştı. Şahin’in dövüştüğü mekan yasadışı bahis oynandığı için polislerce basılmıştı. Ali çok zor bir şekilde babasını oradan çıkarmıştı ancak Şahin daha fazla yürüyemeyecek bir haldeydi. Tam polise yakalanacakları sırada bir yardım ile kurtulmuşlardı. Şahin dövüşü kazandı ve Aydemir’den anlaşmaya uymasını istedi. Fakat Aydemir sözünde durmadı.

Belgin ise maddi olarak güçlenmek istiyordu. Bu yüzden Tekin’e haber vermeden Yiğit ile işbirliği yapmıştı. Tekin ise kızının gönlünü alabilmek için torununa hediyeler alarak Derin’e gitmişti. Derin’in hassas olduğu anı yakalamaya çalışıyordu. Derin tam babasının değiştiğini düşünürken öğrendiği bir gerçek onu yeniden hayat kırıklığına uğratmıştı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.