Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 18 Ocak Çarşamba

Bu Şehir Arkandan Gelecek Son Bölümde Neler Oldu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Ali, belgelerini ayarlayana kadar İstanbul’da kalmıştır. Şahin’in yanında kalırken bir yandan Şahin’in geçmişini de öğrenir. Şahin ise yıllar sonra yeniden hayata bağlanmıştır. Ancak Ali’ye babası olduğunu söyleyemiyordur. Ali, İstanbul’da kaldığını söylemek için Derin’i arar ama gittiği evde Derin’i bulamaz. Derin ise Ali’nin gittiğini zannediyordur. Ama beklemediği bir anda babasının planlarını öğrenince bir anda her şeyi değiştirir ve evden gider. Ali’nin karşısına çıkarak ona kendisini anlatmaya çalışır. Ali ise Şahin’n borcu yüzünden sorun yaşadığını öğrenir ve ona yardım etmeye karar verir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Özeti

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı ise yayında! Derin hiç beklemediği bir anda babasını karşısında görünce şaşkına uğramıştır. Ancak Ali’nin desteğiyle babasıyla birlikte evine dönmek zorunda kalır. Ancak ikisi de bu gidişin bir esaret olduğundan habersizdir. Şahin’le karşı karşıya gelmek ise Tekin’in unutmaya çalıştığı anılarını tekrar canlandırır. Tekin’in geçmişiyle hesaplaşması Ali’nin sırlarına ışık tutacaktır. Ali ise Derin’i bir kez daha kaybetmemeye kararlıdır. Onu ev hapsinden kurtarmak için Aslı ile iş birliği yapar ama Yiğit’in kurduğu tuzağı hesaba katamaz. Tekin, Şahin ve Ali’nin Derin’den uzaklaşması için elinden geleni yapıyordur. Rauf Anne ise en çok ihtiyaç duyduğu anda Ali’nin elini kolunu bağlayacaktır. Ayrı ayrı hayata tutunmaya çalışan Derin ve Ali için çözüm beklemedikleri bir yerden gelecektir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Galerisi

Bu Şehir Arkandan Gelecek çarşamba akşamları Atv’de!

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Şehir Arkandan Gelecek

To Top