Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncuları

İçerde’yle Cesur ve Güzel’den sonra Ay Yapım yeni bir diziye daha imza atıyor: Bu Şehir Arkandan Gelecek. Kerem Bürsin ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerinde yer alacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularını ve konusunu daha detaylı öğrenmek için sizi yazının devamına alalım!

Dizinin Konusu

Kerem Bursin ve Gürkan Uygun’un baba oğulu canlandıracağı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi şimdiden konusu ve hakkında yayınlanan her haberle merak konusu oluyor. Dizinin konusu ise şöyle: Ali, küçükken yaşadığı travmayı bir türlü atlatamamıştır. Küçükken babası Mithat’ın annesini öldürdüğüne şahit olan Ali, yaşadığı bu anı hiç unutamamıştır. Annesi, o zamanlar 4 yaşında olan Ali’yi korumak amacıyla kayığa saklamıştır. Ali, annesinin vurulma anına bu kayığın içerisinde şahit olmuş, hayatı boyunca hafızasında bu anı saklı kalmıştır. Ali’yi saklandığı kayığın içinde ise bir yük gemisinin aşçısı Rauf bulmuş, onu çalıştığı gemide farklı ülkelere götürerek büyütmüştür. Ali, 24 yaşına gelene kadar kendisini burada geliştirmiş, profesyonel bir dövüşçü olmuştur. Kendisine de bir amaç belirlemiştir. Yıllar önce annesini öldüren babasından intikamını almak.

Oyuncu kadrosuna hala yeni isimler eklenen Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularını daha yakından tanımak için okumaya devam edin:

Oyuncular

1.Kerem Bürsin – Ali

bu şehir arkandan gelecek kerem bürsin

4 Haziran 1987 tarihinde doğan oyuncu 29 yaşında ve 1.79 boyunda. Mavi markasının reklamlarında da birlikte yer aldığı Serenay Sarıkaya ile bir süredir birliktedir. Şeref Meselesi, Ulan İstanbul dizilerinde rol alan oyuncu bu dizideki rolüyle ün kazanmıştır. İskoçya,Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri,  Malezya, ABD gibi ülkelerde yaşayan Kerem Bürsin, 12 yaşındayken ise ailesiyle birlikte ABD’ye yerleşti. Yurt dışında birçok bağımsız filmde yer alan Kerem Bürsin, Türkiye’de de Unutursam Fısılda filminde yer aldı. 2008’den bu yana en iyi dizi ve sinema ödüllerinde 13 ödülün sahibi oldu. Oyunculuk konusunda kendisini sürekli geliştiren Kerem Bürsin, kendini bildi bileli sporla uğraşıyor. Yüzme, Amerika futbolu ve boks konusunda deneyimli olan sanatçı, spor yapmadığı zaman motive de olamıyor.

Kerem Bürsin, Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularına ise Ali karakteriyle dahil oldu. Küçük yaşta annesini kaybeden Ali, gemilerde aşçılık yapan Rauf tarafından büyütülür. Rauf’tan başka kimseye değer vermeyen Ali, kendini çok iyi yetiştirir ve birçok dil öğrenir. Bu rol için halen spor çalışmalarına devam eden Kerem Bürsin, farklı ülkelerde yaşadığı ve farklı diller bildiği için karaktere de çok uygun bir oyuncu.

2.Leyla Lydia Tugutlu – Derin

c0mfbapxcaaxiwc

29 Ekim 1989 tarihinde Berlin’de doğan oyuncu, 27 yaşında ve 1.75 boyunda. İyi derece Almanca ve İngilizce biliyor. 2008 yılında Türkiye Güzeli seçilen sanatçı, tacını ise Paris Hilton’dan almıştı. İlk olarak Es-es dizisinde İrem rolüyle televizyon kariyerine adım attı. Daha sonra ise Karadayı, Kiralık Aşk, Tatlı İntikam gibi dizilerde yer aldı. Çağatay Ulusoy ile birlikte yer aldığı Delibal filmindeki rolüyle ise çok sevildi. Oyuncu olmasaydı müzisyen olmayı çok isteyen Leyla Lydia, ilkokula başladığı yıllarda piyano eğitimi de almıştı. Kokusuna bile tahammül edemediği tek meyve ise muz!

Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularına dahil olan Leyla Lydia burada ise ünlü armatör Metin Mirkelamoğlu’nun kızını canlandıracak. Aynı çevrede büyüdüğü Yiğit’le nişanlanan Derin, evlenmelerine 10 gün kala ortadan kaybolacak. Tek istediği kendi olabilmek olan Derin’in Ali’yle yakınlaşması ise büyük tehlikelere neden olacak.

3.Gürkan Uygun – Şahin

bu şehir arkandan gelecek gürkan uygun

27 Mayıs 1974 tarihinde doğan oyuncu 42 yaşında ve 1.80 boyunda. Lise yıllarından beri tiyatroyla uğraşan Gürkan Uygun, Dormen Tiyatrosunda da eğitim aldı. Yedi Numara, Deli Yürek, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl gibi ünlü dizilerde yer alan Gürkan Uygun, bu dizilerdeki rolüyle ün kazanmıştır. Başarılı oyuncu Muhteşem Yüzyıl’daki Mimar Sinan karakteriyle herkesin dikkatini çekmiştir. Çakallarla Dans, Unutursam Fısılda, Somuncu Baba: Aşkın Sırrı gibi filmlerde de rol alan oyuncu Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularına Şahin karakteriyle dahil olacak. Eski bir boks şampiyonu olan Şahin, kendi spor salonunda antrenörlük yapan bir adam. Sevdiği kadının ölümüne neden olan birinin öldürerek hapis yatmış ve eski borçları yüzünden bir belaya bulaşmadan ayakta kalmaya çalışıyor. Hayattan vazgeçmeye başladığı bir dönemde ise hayatına Ali giriyor.

4.Osman Alkaş – Rauf

94449_2

3 Kasım 1955 tarihinde doğan oyuncu 61 yaşında ve 1.80 boyunda. Lefkoşa’da doğan sanatçı, Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nun da kurucularından. Kıbrıs Türk halkı arasında popüler olan Torba programının yapımında görev aldı. Gölgeler ve Suretler filminde ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde rol alan oyuncu daha sonra Uzun Hikaye, Hükümet Kadın 2 gibi filmlerde yer aldı. Ankara Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olan oyuncu, Bayrak Radyosu’nda da uzun dönem program yaptı. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oyuncularında ise Rauf karakterini canlandıran oyuncu Ali’yi 5 yaşındayken yanına alan ve gemilerde büyüten bir karakteri canlandıracak.

5.Defne Kayalar

defne-kayalar-fotograflari-9

7 Mayıs 1975 tarihinde doğan oyuncu 41 yaşında ve 1,74 boyunda.  Bilkent Üniversitesi Grafik bölümü mezunu olan sanatçı, Bilgi Üniversitesi Sinema TV bölümünde de asistanlık yaptı. Uğur Yücel’in Alacakaranlık ve Yazı Tura projelerinin yapımcılığını üstlenen Defne Kayalar Keskin Bıçak dizisinde de rol aldı. Medcezir dizisinde de konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu Medcezir dizisinin yönetmeni Ali Bilgin ile evlenmiştir. Son olarak Delibal filminde yer alan sanatçının Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularındaki rolü henüz belli değil.

6.Burak Tamdoğan – Metin Mirkelamoğlu

burak-tamdogan-biyografisi-121

3 Mart 1971 tarihinde doğan oyuncu, 45 yaşında ve 1.85 boyunda. ODTÜ Psikoloji mezunu olan sanatçı daha sonra Ankara Üniversitesi’nde Tiyatro bölümde okudu. Parmaklıklar Ardında, Karayılan, Kara Para Aşk ve Göç Zamanı dizilerinde rol alan sanatçı son olarak Kaçın Kurası dizisinde Asım karakterini canlandırmıştır. Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularında ise Derin’in babası Metin Mirkelamoğlu’nu canlandıracak.

7.Ali Yörenç – Yiğit

ali-yorenc-3

1987 yılında doğan Ali Yörenç 1.95 boyunda ve Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okumakta. Senarist Ece Yörenç’in oğlu olan Ali Yörenç, daha önce Kara Para Aşk’da Fatih rolünü üstlendi. Ece Yörenç’in senaryosunu üstlendiği birçok dizide yer alan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini ise Kuzey Güney dizisinde yer alarak yaşamıştı. Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularında Yiğit karakterini canlandıran sanatçı, Derin’in evlenmekten son anda vazgeçtiği bir karakteri canlandıracak.

8.Seda Akman – Belgin

gecenin-kralicesi-kast-seda-akman

13 Ocak 1978 tarihinde doğan oyuncu 38 yaşında ve 1,76 boyunda. Ankara Bilkent Üniversitesi’nde diksiyon ve oyunculuk üzerine eğitim alan Seda Akman, ilk olarak Jetset isimli bir programda sunuculuk yaparak televizyon kariyerine ilk adımını attı. 1999’da Best Model of Turkey yarışmasında “Best Fotomodel” seçilen oyuncu daha sonra Number One ve Dream TV’de sunuculuk yaptı. İlk olarak Atv’de Ölümsüz Aşk dizisinde oynayan sanatçı, daha sonra  Bir İstanbul Masalı, Kanlı Düğün, Emret Komutanım, Annem, Mükemmel Çift ve Behzat Ç. gibi projelerde yer aldı. Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularında ise Derin’in annesini Belgin’i canlandıracak.

9.Nilperi Şahinkaya

90536_7

23 Şubat 1988 tarihinde doğan oyuncu 28 yaşında ve 1,67 boyunda.  Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde okuyan oyuncu, okul yıllarında Deniz Yıldızı dizisinde yer alarak oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Öyle Bir Geçer Ki dizisinde Mesude karakterini canlandıran sanatçı, Kayıp, Kiraz Mevsimi ve N’olur Ayrılalım gibi dizilerde rol aldı. Oyuncu Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularında ise Derin’in en yakın arkadaşını canlandıracak.

10. Hakan Çimenser

41f2eca765b145d10c4a693fda1dc523

24 Mart 1968 tarihinde doğan oyuncu, 46 yaşında ve 1,79 boyunda. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı, Kiraz Mevsimi dizisinde Bülent karakteriyle yer aldı. Aşk Tesadüfleri Sever ve Hayat Boyu gibi filmlerde yer alan sanatçı, birçok tiyatroda oyunculuk ve yönetmenlik de yaptı.

11.Bengü Ergin

bengu-ergin

7 Ağustos 1985 tarihinde doğan oyuncu 31 yaşında ve 1,75 boyunda. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Bengü Ergin, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Sibel karakterini canlandırdı. Ateşten Koltuk, Kollama gibi dizilerde ve Eyvah Eyvah filminde de seslendirme yaptı.

12.Berrak Kuş

berrak-kus-kis-gunesi-sumru-biyografi

1 Ocak 1972 tarihinde doğan oyuncu, 45 yaşında ve 1,76 boyunda. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan sanatçı, Şefkat Tepe, Gamsız Hayat, Kış Güneşi gibi dizilerde yer aldı. Birçok filmde seslendirme yapan Berrak Kuş,  V for Vendetta filminde Natalia Portman’ın Evey karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

13.Barış Akkoyun

img_4932

1983 yılında doğan oyuncu 33 yaşında ve 1,74 boyunda. Çukurova Üniversitesi Konservatuvarı Oyunculuk bölümünden mezun olan sanatçı, Karadayı,Poyraz Karayel gibi dizilerde yer aldı. Paramparça isminde bir sinema filminde de rol alan oyuncu Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncularında yer alacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4 Ocak’ta Atv’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.