Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Oyuncu Değişikliği!

Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Oyuncu Değişikliği!

Yakın zamanda Saadet Işıl Aksoy’un Kerem Bürsin’in yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek’te yer alacağını duyurmuştuk. Ay Yapım’ın yaptığı yeni açıklamaya göre  Saadet Işıl Aksoy’un yeni projede yer almayacağı açıklandı.

Ay Yapım’ın yaptığı açıklamada Bu Şehir Arkandan Gelecek kadrosunun değiştiği,  Saadet Işıl Aksoy’un başka bir projede yer alması düşünüldüğü ifade edildi.  Saadet Işıl Aksoy’un dahil olduğu uluslararası bir projenin dizinin çekimleriyle aynı tarihe denk gelmesi nedeniyle Ay Yapım’ın Saadet Işıl Aksoy’la yapmış olduğu anlaşma sonlandı. Buna göre Saadet Işıl Aksoy Bu Şehir Arkandan Gelecek’in çekimlerinin başlayacağı Kasım ve Aralık tarihlerinde yurt dışındaki projede olacak, Ocak 2017’de Türkiye’ye döndüğünde ise Ay Yapım’ın farklı bir projesinde yer alacak.

Ece Yörenç’in senaristliğini üstlendiği Bu Şehir Arkandan Gelecek, Şili’den yola çıkan bir yük gemisinde çalışan Ali isimli bir gencin İstanbul’a döner dönmez hayatının değişmesini ve İstanbul’da Pelin isimli bir kıza aşık olmasını konu alıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek çok yakında Atv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.