Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Şehir Arkandan Gelecek’ten En Önemli Detaylar!

Bu Şehir Arkandan Gelecek’ten En Önemli Detaylar!

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Ece Yörenç’in senaryosunu üstlendiği Bu Şehir Arkadan Gelecek’in yayınlanan ilk tanıtımıyla birlikte en önemli detayları da seyirciyle paylaşıldı. Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un başrollerinde yer aldığı dizinin yönetmenliğini ise Poyraz Karayel’in yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı üstlenecek.

5 yaşındayken annesi ve babası gözlerinin önünde vurulan Ali, tüm hayatını yük gemilerinde geçirecek. 20 yaşına geldiğinde ise hem geçmişiyle hem de büyük aşkıyla İstanbul’da karşılaşacak.03bd1517-3b86-48ee-980a-a604ff3409bd-1

Kerem Bürsin’in hayat verdiği Ali Smith, yük gemilerinde çalışan ve dövüş sporlarıyla ilgilenen bir karakter. Kerem Bürsin ise bu rolüne hazırlanmak için çok uzun süredir hem ringlerde hem de spor salonlarında ter döküyordu. Ünlülerin spor hocası Burak Uğur’la uzun süredir çalışan Kerem Bürsin, son bir senedir büyük bir çaba harcıyor. Profesyonel bir boksörü aratmaycak düzeyde de boks yapacak kadar kendisini geliştirmiş Kerem Bürsin.

374a32ea-5dea-4044-8c37-e450ad7dcbf2-1

Leyla Lydia Tuğutlu ise İstanbul’un varlıklı ailelerinden birinin kızı Derin Mirkelamoğlu’nu canlandıracak. Büyüleyici dansıyla yayınlanan ilk fragmanda da dikkatleri üzerine toplayan  Leyla Lidya Tuğutlu dizide babasının engel olmalarına rağmen dans etmekten vazgeçmeyen birini canlandıracak. Oyuncu dans derslerine ise 1,5 aydır devam ediyor.

Kadrosunda  Osman Alkaş, Defne Kayalar, Burak Tamdoğan, Ali Yörenç’in de yer alacağı Bu Şehir Arkandan Gelecek Ocak ayında Atv’de!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.