Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bu Sezonun En İlginç Ada Konseyi: Tarık ve Sedat Neden Eleme Potasında?

06.03.2017
Bu Sezonun En İlginç Ada Konseyi: Tarık ve Sedat Neden Eleme Potasında?

Survivor 5 Mart Pazar akşamı ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunu kaybeden ise yine Ünlüler takımı oldu. Sabriye ve Adem’in takımla olan ayrılığı da ünlüler takımında önemli kararların alınmasına neden oldu. Adem ile tartışan Sedat ve bu tartışmalardan rahatsız olan Tarık Mengüç gönüllü olarak eleme potasına girdi. Survivor’da bu sezon ilk defa iki isim eleme potasında gönüllü olarak yer aldı.

Tarık Mengüç arkadaşlarına yemin ettirerek eleme adayı olarak kendisini yazmalarını söyledi. İşte Tarık Mengüç’ü yazan ünlüler takımının oylama sırasında söylediği sözler:

Sedat: “20 yıllık arkadaşımsın. Bana yemin ettirdin. Söz verdirtin. ‘Senin de kızdığın şeyler var biliyorum ama mutlaka yazmanı istiyorum.’ dedin. Bu gece değişik olacak ama senin isteğin üzerine yazıyorum. Ama biz burada olacağız sonuna kadar.”

Fatih: “Şurada olmaktan maalesef hiç hoşlanmıyorum çünkü istemediğimiz insanların ismini yazmak zorunda kalıyoruz. Seni gerçekten çok seviyorum. Burada kalmanı çok istiyorum. Sen çok güzel adamsın. Seni sevenleri sms’lerin başına davet ediyorum. Ne olursunuz kalsın.”

Sema: “İsmini yazıyorum. Çünkü bugün oyundan sonra bir dertleştik seninle. Sırf senin hatırın için ismini yazıyorum. Seni kırmamak için ismini yazıyorum. Gitmeyeceğine çok eminim. Hem yarışmalarda hem de burada sonuna kadar insanlığınla savaş verdin. Bunu yazmak aklımın ucundan bile geçmezdi. Sadece hatırını kırmamak için seni yazıyorum.”

İlhan Mansız: “Ben aslında senin burada kalmayı hak ettiğini düşünüyorum. Gerek performansınla gerek ada yaşantındaki duruşunla. Ama burada yaşanan gereksiz tartışmalar, huzursuzluklar seni çok yıpratıyor. Ve senin aile özleminle tutuştuğunu görüyorum. Gitmemen dileğinle. Ama gidersen de ailene kavuştuğunu bilmem beni biraz rahatlatır. ”

Pınar: “Bu adadaki, huzursuz adadaki en huzurlu insan Tarık abim. Bugünün geleceğini hep konuşmuştuk ancak bu kadar çabuk geleceğini düşünmemiştik. Umarım sen gitmezsin. Çünkü burada kalmayı hak etmeyen birçok insan var. Sırf dokunulmazlıkları kaybediyoruz diye senin bu kadar erken veda etmeni kabul etmek istemiyorum.”

Şahika: “Performansa bakmadığımı söylemiştim. Adada bana genelde uzak isimleri yazmaya çalışıyorum. Geçtiğimiz gün aslında kötü bir şey yaşadık. Durup dururken bana bağırmaya başladın. Kalbimden senin ismini yazmak geçti. Adada bana uzak kişilerden birisi olduğun için.”

Serhat Akın:“Seni çok seviyorum ve özel bir insansın, iyi bir insansın. Ama senin çok yorulduğunu biliyorum. Ağladığın geceler var. Bu potadan çıkacağını ve halkın seni elemeyeceğini biliyorum. Özür dileyerek seni yazıyorum.”

Furkan: “İmkanım olsa Adem’i yazmak isterdim. Ama sen zaten potadasın. Ama bugün daha farklı bir isim vereceğim. Kendisini çok sevmeme rağmen artık ada yaşantısındaki tartışmaların onu yıprattığını düşünüyorum. Zaman zaman ağlarken görüyorum. Üzülüyorum. ”

Sabriye ise Fatih’in adını verirken Adem Sedat’ın ismini söyledi.

Son olarak İlhan Mansız ise Sedat’ın isteğiyle son isim olarak Sedat’ı söyledi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.