Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Buse Arslan Akdeniz Kertenkele “Yeniden Doğuş”un Kadrosunda!

02.11.2016
Buse Arslan Akdeniz Kertenkele “Yeniden Doğuş”un Kadrosunda!

Atv’de cumartesi akşamları yayınlanan Kertenkele “Yeniden Doğuş”un kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Başrollerini Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal’in paylaştığı diziye “Didem” karakteriyle Buse Arslan Akdeniz dahil olacak.

Dizinin 78.bölümünden itibaren kadroya dahil olan oyuncu, bir güzellik salonunun işletmecisi olan genç ve güzel bir kadını canlandıracak. Murat Komiser’i gördüğü ilk andan itibaren ondan hoşlanmaya başlayan Didem, ayakları yere basan, söylediğini esirgemeyen dobra bir kadın.

buse arslan kertenkeleye katıldı

Buse Arslan, Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde canlandırdığı rolle ilgili, kadroda olmaktan mutluluk duyduğunu ve canlandıracağı karakterle ilgili birçok ortak yanının bulunduğunu açıkladı. Canlandırdığı karakter gibi hissettiği her şeyi yaptığını söyleyen oyuncu, karakterin en çok dobra yanını sevdiğini ifade etti.

Tiyatro ve sinema oyuncusu olan Buse Arslan Akdeniz, daha önce Akasya Durağı, Yalan Dünya, Avrupa Avrupa gibi dizilerde oynadı. Güzel oyuncu son olarak ise Fox Tv’de yayınlanan Kocamın Ailesi dizisindeki rolüyle akıllarda kaldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.