Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Bütün Tabularını Yıkmış! Çağatay Ulusoy Kıskançlıkla İlgili Skandal Açıklamalarla Gündeme Gelmiş

06.05.2021
Bütün Tabularını Yıkmış! Çağatay Ulusoy Kıskançlıkla İlgili Skandal Açıklamalarla Gündeme Gelmiş

Star oyuncu Çağatay Ulusoy, uzun süredir meslektaşı Duygu Sarışın’la beraber. Bu ilişkiyle anladık ki, bütün tabularını yıkmak zorunda kalmış!

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy, arkadaşlarının ısrarıyla Best Model yarışmasına katılıp kazandı. Yurt dışında modellik yapmaya hazırlanırken, onun yerine “Adını Feriha Koydum” dizisinden gelen teklifi kabul etmeye karar verdi. 10 yıl sonra geldiği noktada, modellikle değil oyunculukla yurt dışını fethetti! İlk Netflix Türkiye projesi “Hakan: Muhafız”ın yıldızı oydu. ABD’nin en önemli yetenek ajanslarından birine giderek Hollywood’a adım atan ilk oyuncumuz da yine Çağatay Ulusoy’du.

Çağatay Ulusoy Duygu Sarışın

Öte yandan, aşk hayatında zaman zaman çalkantılar yaşasa da, 2017’den beri her şey yolunda gidiyor. “İçerde” dizisinde tanıştığı Duygu Sarışın’la mutlu mesut bir ilişkisi var. Ama asla sosyal medyada ya da dışarıda birlikte görünmüyorlar. Geçtiğimiz aylarda bu durum Duygu Sarışın’ın canına tak edince ayrılık kararı aldığı iddia edilmişti. Bu haberden birkaç gün sonra ilk kez ikisini el ele diz dize gördük! Bu da, Duygu Sarışın’ın sevgilisinin en büyük tabularından birini yıktığını gösterdi. Öğrendik ki, tek yıktığı tabu da bu değilmiş!

“Yanımda dolaştırdığım kadın”

Çağatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy, kariyerinin başında verdiği bir röportajda ilişkilere dair düşüncelerini tüm açıklığıyla anlatmış. Ne de olsa, daha sektörün acemisiydi. Star oyuncu, ilişkide ipleri her zaman elinde tuttuğunu çünkü çok kıskanç olduğunu açıkça söylemiş! “Giydiği her şeye karışırım. Sevdiğim kadın için yasaklarım vardır. Öyle çok aşırı mini etekleri giyemez. Yanımda dolaştırdığım kadına bakanın ‘Offf’ demesini istemem. ‘Ne güzel bir kızla birlikteyim’ deyip gurur duyan tiplerden değilim” diyen oyuncu iyi ki bu tabusunu yıkmış. “Yanımda dolaştırdığım kadın” gibi falsolarla değil Netflix, İstanbul’daki setlerde bile ikinci yılı göremeyebilirdi!

“Allah belamı versin”

Çağatay Ulusoy

Diğer açıklaması ise yakın zamana kadar herkesin dilindeydi zaten. Meslektaşlarıyla hiçbir zaman ilişki yaşamayacağını açıkça söylemişti ve büyük konuştuğunun farkındaydı: “5 sene sonra da 20 sene sonra da bu düşüncede olacağım. İşim bu dünya, özelim başka bir dünya. Birlikte olduğum kişiye çok zaman ayırmak isterim. Alıp her yerde dolaşmak isterim. Bu da piyasadan biriyle mümkün olmadığı için, çok sorun çıkar!

İş dönüp dolaşıp yine kıskançlığa gelmiş tabii ki! “Profesyonel de olsak rol gereği öpüşmesi, bir erkekle verdiği samimi verdiği pozlar beni rahatsız eder. Kadınıma sadece ben dokunmalıyım. Yanlış anlama, yobaz değilim” diyen Çağatay Ulusoy, neyse ki, bu düşüncelerinden kurtulmayı başarmış!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.