Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Büyük Aşk Neden Bitti? Bir Zamanlar Çukurova’nın Demir’i Murat Ünalmış Bir Zamanlar O Ünlüyle Evliydi

30.04.2021
Büyük Aşk Neden Bitti? Bir Zamanlar Çukurova’nın Demir’i Murat Ünalmış Bir Zamanlar O Ünlüyle Evliydi

ATV’nin rating şampiyonu dönem dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”, yüksek ratinglerle dördüncü sezona yürüyor. Haliyle, başrol oyuncusu Murat Ünalmış da her zamankinden daha çok ilgi görüyor!

Bir Zamanlar Çukurova

Perşembe akşamlarının rating şampiyonu dizisi “Bir Zamanlar Çukurova”, emin adımlarla dördüncü sezona yürüyor. İkinci sezonunda “Mucize Doktor”, birkaç haftadır da “Camdaki Kız” dizisi yüzünden tahtı sarsılsa da, seyirci kitlesi diziye çok sadık. Adana’da geçen bir dönem projesi olan dizi, oyuncuları da özel hayatını gizli kapaklı yaşayan isimlerden seçiyor. Sonuçta, gece gündüz gördüğümüz birine inanmak çok zor. Örneğin, artık bir sosyal medya fenomeni olan Enis Arıkan, “Camdaki Kız”da büyük bir inandırıcılık sorunu yaşıyor!

Her neyse, “Bir Zamanlar Çukurova”nın değişmez başrol oyuncusu Murat Ünalmış, her zamankinden daha çok ilgi çekiyor. Ama kendini gizlemeyi çok iyi başarıyor. Ülkenin en popüler oyuncularından biri olduğunun farkında değilmiş gibi! Ama o buna aldırmasa da, hayran kitlesi giderek büyüyor. Özel hayatı da yakın markajda!

Eski Eşine Çok Şaşıracaksınız

Birce Akalay Murat Ünalmış

Murat Ünalmış, sevgilileriyle gündeme gelmeyen bir isim. Arkasında durduğu en büyük aşkı Birce Akalay’la da evlendi zaten! İkili, 2010-2013 arasında Kapadokya’da çekilen “Yer Gök Aşk” dizisinde partnerdi. Evlerinden uzakta, Kapadokya’nın büyülü atmosferinde de birbirlerine aşık oldular! 2011 yılında Ürgüp’te masal gibi bir törenle evlendiler.

Birce Akalay Murat Ünalmış

Ama mutlulukları çok kısa sürdü! Boşanma kararı aldıktan sonra ayrı kalmaya dayanamadılar ve tekrar barıştılar. Ama ikinci şans ilkinden de kısa sürdü. Birce Akalay barıştıktan bir ay sonra evi yine terk etti. Sonuçta, henüz evliliklerinin ilk yılı dolmuşken anlaşmalı boşanma gerçekleşti.

“Bana yaşattığı acılar için teşekkürler”

Murat Ünalmış

Murat Ünalmış ve Birce Akalay boşanmanın ardından uzun süre konuşmadı. Ama Murat Ünalmış boşandıktan bir yıl sonra verdiği bir röportajda eski eşine teşekkür etti, hem de yaşattığı acılar için: “Evlendiğim için de pişman değilim, boşandığım için de. İnsan her deneyiminden bir şey öğreniyor. Derler ki; ‘Acı çektirene, acı çektirdiğinden dolayı dua etmelisin.’ Niye? Çünkü sana derin hissettirdiği için ona teşekkür etmelisin. Bana acı bir şey yaşattığı için ona teşekkür ederim. Daha derin hissettirdiği için.

Birce Akalay

Birce Akalay ise “Aşk bir kez mi yaşanır?” sorusuna yaşadığı evliliklere gönderme yaparak cevap verdi: “Çok yanlış birine soruyorsun. Bir kere yaşandığına inanıyor olsam neden iki defa evleneyim? Belki de hissettiğim şeyin aşk olduğunu düşünüyorum ama o aşk değil. O yüzden evlenip evlenip boşanıyorum. Onu da bilmiyorum.

Şiddet İddiaları Dolaşıyordu

Birce Akalay Murat Ünalmış

İkili birbirleri hakkında hiçbir açıklama yapmadı, yıllar geçmesine rağmen! Ancak boşandıkları dönemde de, şimdi de dilden dile dolaşan bir iddia var. Söylenenlere göre, çiftin bu kadar kısa sürede boşanması ve Birce Akalay’ın evi terk etmesi şiddet yüzünden! Magazin kulislerinde bu evliliğin Birce Akalay’ın gördüğü şiddet yüzünden bittiği söyleniyor. Umarız, bu olay sadece bir söylentiden ibarettir!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.