Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Can Yaman’ın İtalyan Sevgilisinden Alyanslı “Ev Hali” Paylaşımı! Diletta Yenge Yine Göz Kamaştırdı

09.04.2021
Can Yaman’ın İtalyan Sevgilisinden Alyanslı “Ev Hali” Paylaşımı! Diletta Yenge Yine Göz Kamaştırdı

Türkiye’nin en popüler erkek oyuncularından olan Can Yaman bir süredir İtalya’yı fethetmekle meşgul. Ünü ülke sınırlarını aşan yakışıklı oyuncu bir reklam çekimi için İtalya’ya gidince hayatı komple değişti. İtalya’da çok popüler olan Can Yaman, İtalya’nın en güzel kadınlarından biri olan ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerine tam gaz devam eden ünlü çiftimiz evlilik yoluna girdi bile.

Sosyal medyayı aktif kullanan çift, paylaştıkları her kareyle olay oluyor. Yaman da bir süredir ‘Sandokan’ dizisi çekimleri nedeniyle İtalya’da bulunuyor.

DİLETTA YENGE’DEN YENİ PAYLAŞIM

Bir süredir Can Yaman’la aşk yaşayan İtalyan sunucu Diletta Leotta, paylaştığı fotoğraf ile sosyal medyayı salladı.
Can Yaman’ın İtalyan sunucu sevgilisi Diletta Leotta paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti. Yeni evlerinden paylaşım yapan ünlü sunucuya beğeni yağdı.

can yaman diletta leotte

Yaklaşık dört aydır Yaman’la sevgili olan sunucunun, evde yayınladığı karede parmağındaki alyans dikkat çekti. Yaman’ın, evlilik teklifi yaptığı Leotta’nın göz alıcı alyansı takipçilerinde dikkatinden kaçmadı.

Can Yaman kısa bir süre içinde sevgilisi Diletta’ya evlenme teklifi etti. Bir uçağın arkasına “Diletta benimle evlenir misin? Seni çok seviyorum” yazan Can Yaman’ın bu sürprizi çok konuşulmuştu. Hızlı bir sürede evlilik yoluna giren ünlü çiftimiz hakkında hamilelik dedikoduları çıksa da henüz ikiliden bir açıklama gelmedi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.