Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Çekilen En İyi Türk Dizisi! Gökçe Bahadır ve Barış Arduç’u Buluşturan Netflix Dizisi Kulüp’ten Haber Var

29.04.2021
Çekilen En İyi Türk Dizisi! Gökçe Bahadır ve Barış Arduç’u Buluşturan Netflix Dizisi Kulüp’ten Haber Var

Netflix Türkiye’nin en merak edilen dizilerinden “Kulüp” çekimleri bugün tamamlandı. Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci gibi isimleri buluşturan dizinin kaliteyi epey yukarı çekeceği konuşuluyor.

Atiye Aşk 101 Hakan Muhafız

“Hakan: Muhafız”, “Atiye” ve “Aşk 101” gibi dizilerle başlayan Netflix Türkiye macerası giderek hız kazanıyor. Özellikle “Aşk 101″in dünya çapında kazandığı başarı yeni dizilerin hazırlıklarını da hızlandırdı. “Bir Başkadır” ve “Fatma”nın büyük başarısının ardından diğer diziler için de beklenti çok yükseldi. En çok merak edilen yeni projeler ise Hazal Kaya’lı “Pera Palas’ta Gece Yarısı”, Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’yi buluşturan “Bir Denizaltı Hikayesi”. Çekimleri hala devam eden projelerin yanı sıra, çekimleri tamamlanan bir proje de var, “Kulüp”!

Barış Arduç Gökçe Bahadır Salih Bademci

“Kulüp”, çekimi devam eden diğer diziler kadar konuşulmadı. Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı “Kulüp” dizisinin kadrosunda Fırat Tanış, Metin Akdülger, Ruhi Sarı, Suzan Kardeş ve Hazım Körmükçü de var. Bir ara Serenay Sarıkaya’nın katılacağı da konuşuluyordu, katılsa belki de en merakla beklenen dizi bu olurdu! “Kulüp” seyircinin gözünden kaçsa da sektörün duayenlerinin yakın takibinde.

Devrim Yaratan Bir Gece Kulübü

Gökçe Bahadır

Dizi, 1955 yılında İstanbul’da geçen bir dönem dizisi. Gece hayatında devrim yaratan bir gece kulübünü anlatan dizi, burada çalışan Matilda’nın hikayesini anlatıyor. Eski bir mahkum olan Matilda ve hapisten çıkana kadar annesinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in anlatıldığı dizi, o dönemin mahalle hayatına da ışık tutuyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye çalışırken bir yandan da kızını Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çabalıyor. Öte yandan, kulüpteki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yönetici Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşıyor.

Çekimler Dün Tamamlandı

Fırat Tanış Metin Akdülger Ruhi Sarı

“Kulüp”ün yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Zeynep Günay Tan oturuyor. Çekimlerin bugün tamamlandığını da ondan öğrendik!

Kulüp dizisi

Diziyle ilgili ne bir görsel sızdı ne de bir tanıtım! Ama sektörün kurtları ve seti ziyaret edenler gözlerine inanamadıklarını söylüyor. Çoğu kişi “Kulüp”ün şimdiye kadar çekilen en iyi Türk dizisi olacağını iddia ediyor! Bekleyip görelim bakalım!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.