Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin’i Bile İkna Etti! Uraz Kaygılaroğlu Sözcüsü Olduğu UCİM İçin Ünlüler Geçidi Düzenliyor

21.04.2021
Cem Yılmaz ve Kerem Bürsin’i Bile İkna Etti! Uraz Kaygılaroğlu Sözcüsü Olduğu UCİM İçin Ünlüler Geçidi Düzenliyor

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, uçuşa geçen kariyerini en hassas noktası için kullanıyor, çocuklar! 23 Nisan’da da ülkenin en ünlü isimleriyle beraber bir canlı yayın düzenleyecek.

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu, sevilen dizi “Sefirin Kızı” sayesinde son dönemin en popüler oyuncularından birine dönüştü. Ama bu durum onun hayatında pek bir şey değiştirmedi. Hayatına normal akışında devam eden Uraz Kaygılaroğlu’nun sadece yer aldığı projelerin çapı büyüdü. Artan şöhretiyle şımarmak bir yana dursun, daha da mütevazı davranmaya başladı. Şaşırdık, ne de olsa tam tersi hikayelere alışkınız! Eklenen tek şey onu sosyal projelerde daha sık görmemiz oldu.

En Hassas Noktası!

Uraz Kaygılaroğlu Ada

Ünlü oyuncu, meslektaşı Melis İşiten’le olan evliliğinde Ada isimli dünyalar tatlısı bir kız çocuğuna kavuştu. Çocuklara çok düşkün biri olan Uraz Kaygılaroğlu, o günden beri nerede üzgün ya da ihtiyaç sahibi bir çocuk görse yanında oluyor. Gittikçe popülerleşmesi, onu bu alanda daha da öne çıkardı. UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadale Derneği’nin sözcüsü olan oyuncu, konuyu her yerde gündeme getiriyor. Geçen ay kazandığı “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü aldığında yaptığı konuşmada da uzun uzun çocuk istismarından bahsederek takdir toplamıştı.

Daha Büyük İşler Peşinde!

Uraz Kaygılaroğlu

Ödül konuşmasıyla dikkati üzerine çeken Uraz Kaygılaroğlu, çocuklar için daha fazlasını yapmaya hazırlanıyor. Derneğin İzmir İhmal ve İstismarı Önleme Merkezi’nde mağdur çocukların aileleriyle tanışan oyuncu, yaşananları dinledi. Bununla ilgili hazırlanan kısa film de Instagram’da yayınlandı.

Herkesi derneğe düzenli bağış yapmaya, imkanı yoksa SMS’le destek olmaya çağıran oyuncu, ünlü arkadaşlarını da seferber etti.

Cem Yılmaz’dan Gülse Birsel’e…

UCİM protestosu

Derneğin büyük bağış gecesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenecek. Uraz Kaygılaroğlu’nun hesabında açılacak canlı yayına Cem Yılmaz, Özge Özpirinççi, Doğa Rutkay, Ezgi Mola, Edis, Kerem Bürsin, Enis Arıkan, Gülse Birsel, Gupse Özay, Sarp Apak, Melikşah Altuntaş, Ekin Beril, Ceyda Düvenci, Demet Özdemir, Demet Evgar, Şebnem Bozoklu ve Berkcan Güven gibi pek çok isim katılacak. Uraz Kaygılaroğlu’nun sevgilisi Berrak Tüzünataç da elbette orada olacak! Herkesin günlerdir Instagram’da paylaştığı büyük bağış gecesine bir destek de siz atmaya ne dersiniz?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.