Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Çember Dizisi Oyuncuları

Çember Dizisi Oyuncuları

Star TV’de Pelin Akil ve Anıl Altan’ın başrollerinde yer alacağı bir dizi başlıyor. Her filmde farklı oyuncuları kadrosuna katacak olan Çember’in Şubat-Mart ayı gibi başlaması planlanıyor! Çember dizisi oyuncuları ve konusu hakkında daha detaylı bilgi için okumaya devam edin!

Çember Dizisi Konusu

Ans prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği Çember dizisi polisiye filmler serisi olarak ekrana gelecek. Televizyon filmi olarak yayınlanacak olan Çember’in her hafta başka bir konusu ve farklı oyuncuları olacak. Pelin Akil ve Anıl Altan’ın polisi canlandıracağı Çember’de sadece ana polis kadrosunda yer alan oyuncular aynı kalacak.

Yönetmenliğini ise Abdullah Oğuz’un üstlendiği dizinin yapımcılığını ise Evren Oğuz yapacak. Çember’in ilk televizyon filmi “Oyunu Bırakıyorum”da ise Sedef Avcı konuk olacak. Sedef Avcı’nın çok farklı bir rolle ekrana geleceği konuşuluyor.

Serinin diğer bölümlerinde ise Melisa Sözen, Menderes Samancılar ve Duygu Yetiş gibi oyuncular yer alacak.

Çember dizisi oyuncularını tanımak için sizi yazının devamına alalım:

Çember Dizisi Oyuncuları

1.Pelin Akil Altan – Ayşe

17 Nisan 1986 tarihinde doğan oyuncu 31 yaşında ve 1.72 boyunda. Arka Sıradakiler dizisiyle yıldızı parlayan Pelin Akil Alkan, daha sonra Seksenler’de Seçil karakterini canlandırdı. Kurt Kanunu, Suskunlar dizilerinde de yer alan oyuncu yakın zamanda Anıl Alkan ile evlendi. Çember dizisi oyuncularında ise Komiser Yardımcısı Ayşe’yi canlandıracak.

2.Anıl Alkan – Volkan

29 Mayıs 1990 tarihinde doğan Anıl Altan, 27 yaşında ve 1.86 boyunda. Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuğa başlayan sanatçı daha sonra Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde yer aldı. Pelin Akil ile yakın zamanda evlenen Anıl Altan Çember dizisi oyuncularında Komiser Yardımcısı Volkan’ı canlandıracak.

3.Barış Bağcı – Barış

27 Mayıs 1975 tarihinde doğan oyuncu 41 yaşında ve 1.70 boyunda. Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümünü mezunu olan sanatçı daha sonra Devlet Tiyatrosunda çalıştı. Diriliş Ertuğrul dizisinin 2.sezonunda ise Noyan karakterine can veren sanatçı Kaybedenler Kulübü ve Nefes:Vatan Sağ Olsun filmlerinde yer almıştır. Çember dizisi oyuncularında ise Başkomiser Barış karakterini canlandıracak.

4.Serhat Kılıç – Adem

8 Temmuz 1975 tarihinde doğan oyuncu 41 yaşında ve 1.78 boyunda. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan sanatçı Bizim Evin Halleri, Hatırla Sevgili, Ezel gibi dizilerde yer aldı. Son olarak ise Seksenler dizisinde Ergun Plak karakterine hayat verdi. Veda ve Kış Uykusu filmlerinde de yer alan Serhat Kılıç Çember dizisinde ise Komiser Adem karakterini canlandıracak.

Görseller Kaynak:Star TV

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.