Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cennet Mahallesi Yeni Kadrosuyla Geri Dönüyor!

Cennet Mahallesi Yeni Kadrosuyla Geri Dönüyor!

Show Tv ekranlarında yayınlandığı dönem büyük bir ilgiyle takip edilen ve herkesi kahkahalara boğan Cennet Mahallesi dizisi ekranlara geri dönüyor. Erler Film yapımcılığında ekranlara gelecek olan dizinin proje tasarımı ile Türker İnanoğlu’na ait. Dizi bir önceki kadrosunda oldukça farklı bir kadroya sahip olacak. Daha önce Melek Baykal, Çağla Şıkel, Alişan, Özkan Uğur ve Müjdat Gezen Cennet Mahallesi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyordu. Ancak dizinin yeni versiyonunda oyuncu kadrosu tamamen değişiyor.

Yeni dönemde Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin kadrosunda Oya Başar, Petek Dinçöz, Cezmi Baskın, Erkan Şahin, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Boğaç Aksoy, Mehtap Ar, Gülay Baltacı, Lalizar Kemaloğlu ve eski kadroda da yer alan Ateş Böceği Ercan yer alacak. Dizi oldukça önemli isimleri kadrosuna katması ile büyük bir ilgi topluyor.

Cennet Mahallesi dizisinin yeni versiyonunda yönetmenliğini Hakan Arslan üstlenecek. Dizinin senaryo ekibinde ise Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren rol alacak. Cennet Mahallesi’nin yayın tarihi henüz belli olmasa da çok yakında Show Tv ekranlarında olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.