Connect with us

Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 10.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

Cesur ve Güzel

Cesur ve Güzel 10.Bölüm Özeti ve Fragmanı – 19 Ocak Perşembe

Cesur ve Güzel Son Bölümde Neler Oldu?

Cesur ve Güzel 9.bölümüyle yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak? Cesur’un duygularını Sühan’a anlatması Sühan’ın kalbindeki buzların erimesine neden olur. Tahsin Korludağ ise Cesur’a büyük bir savaş açmıştır. Sühan’ın şahit olduğu yüzleşme ise bu savaşın ne kadar çetin geçeceğini Sühan’a gösterir. Cesur’un kimliğinin öğrenilmesiyle Korhan ise geçmişiyle yüzleşir. Korhan’ın bu zayıf anından yararlanan Hülya’nın Korhan’ı etkilemesi zor olmayacaktır. Cesur, babasının ölümüyle ilgili büyük bir ipucu öğrenir. Ama bu durum onu ölümle burun buruna getirecektir. Sühan’ı 24 saat için Korludağ’dan uzaklaştırmak isteyen Cesur, Sühan’ı da kendisiyle birlikte bu tehlikenin içerisine çeker.

Cesur ve Güzel 10.Bölüm Özeti

Cesur ve Güzel 10.bölüm özeti ve fragmanı yayında! Tahsin Korludağ’ın Cesur’dan sonsuza kadar kurtulmak için yaptığı plan ters teper. Bu durum Cesur ve Sühan’ın birbirine daha çok yaklaşmasını da sağlayacaktır. Sühan babasının gerçek yüzünü anlar ve Cesur’a sığınır. Cesur ise Sühan’ın güvenini sarsmamaya kararlıdır. Yaşananlardan dolayı Korludağ’da da ilişkiler gerilmiştir. Tahsin Korludağ yaptıklarının bedelini ödüyordur. Cahide ise beklediği etkiyi yaratamamıştır. Başına gelenlerin sorumlusunu bulmaya çalışan Korhan ise Hülya’nın peşine düşer ve Cahide’ye hiç beklemediği bir tepki gösterecektir. Cesur, Sühan’ın yaralarını sarmaya uğraşıyordur. Birlikte yeni bir plan kurarlar ama Tahsin Korludağ önlerine yine engel koyacaktır. Her şey yoluna girdiğinde ise Sühan’ın kaçırılmasıyla Cesur’un tüm planı alt üst olur. Üzerine oynanan oyunları bozmaya kararlı olan Cesur sevdiği kadının hayatını kurtarmak için de bir yarışa girecektir.

Cesur ve Güzel 10.Bölüm Galerisi

"güzeldim de galiba bunu nasıl söylesem: eline sağlık Tanrım Leyla çok güzel olmuş Tanrım eline sağlık dünya da çok güzel olmuş keşke biraz ölmesem."

Yorum İçin Tıklayın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cesur ve Güzel

To Top