Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 12. Bölüm Büyük Aşk Başladı: Cesur ve Sühan

Cesur ve Güzel 12. Bölüm Büyük Aşk Başladı: Cesur ve Sühan

Cesur ve Güzel’in 12.bölümünde artık tüm engeller kalktı. 11.bölümde babasına ceza vermek için evlenen Sühan, Cesur’a olan aşkını kabul etti. Cesur’la olan yakınlaşması 12.bölüme damga vuran sahnelerden biri oldu. Cesur ve Sühan’ın birbirlerini sevdiklerini kabul ettikleri bu sahneler ise izleyenleri şaşkına çevirdi.

Cesur ve Sühan arasındaki sevişme sahnesi 11. bölümde bize gösterilmişti. 12.bölümde ise bu unutulmaz geceden sonra neler yaşandığı bize gösterildi. Cesur ve Sühan arasında 11 bölümdür kabul edilmeyen bu aşk sonunda Sühan tarafında kabullenilmişti. Tüm sorunlar arkada kalmış, sadece birbirlerine olan sevgileri ortaya çıkmıştı. Sühan’ın Cesur’a olan güveni ise artık tamdı. Cesur ve Sühan yan yana, aynı yatağı paylaşacak kadar birbirlerine güven duyuyorlardı.

Bu sevgileri sadece kendileri arasında da kalmamıştı. Kemal’in de gözünden kaçmamıştı aralarındaki büyük aşk. Kemal, Cesur ve Sühan’ı aynı evden çıkarken görmüştü. Cesur ve Sühan’ın aşk dolu öpüşmesi ise Kemal’e ateşle barutun yan yana olamayacağını göstermişti. Kemal ise bu büyük aşkın yaşanmaya başladığını Şirin’e haber vermişti.

Ancak 11.bölümün sonunda Cahide’nin planıyla Sühan büyük bir kafa karışıklığı yaşadı. Cesur’a olan aşkı bir gece önce ortaya çıkmışken Cesur’un kendisine bilerek yaklaştığını ve asıl planının Korludağ’ı ele geçirmek olduğunu düşündü. Bunun sonucunda ise büyük bir yol ayrımına girdi.

12.bölümde Cesur, Sühan’ın güvenini yeniden sağlamaya çalışsa da başarılı olamadı. Sühan, Cesur’dan şüphe ettiği için ondan uzaklaşmaya başladı. Cahide’nin oyunuyla Sühan’ın Cesur’a olan duygularını kabul ettiği bu sahneler ise bir daha yaşanmamak üzere kapandı. Cesur ve Sühan’ın kendileri için unutulmaz olan bu ilk geceleri bir kez daha yaşanacak mı bilinmiyor.

Sühan’ın Cesur’a ne zaman yeniden güveneceği ise büyük bir merak konusu.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.