Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 21.Bölüm Fragmanı – 6 Nisan Perşembe

Cesur ve Güzel 21.Bölüm Fragmanı – 6 Nisan Perşembe

Başrollerinde başarılı oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Cesur ve Güzel dizisi heyecanlı ve aşk dolu bölümleri ile izleyenleri her hafta ekran başına kilitliyor. Dizinin seyircileri Cesur ve Güzel 21. bölümü merakla bekliyor.

Yine de yeni bölüm gerçekten de heyecan dolu anlara sahne olacak gibi duruyor. Çünkü Sühan’un Cesur’a hamile olduğunu söyleyeceği esnada Cesur’un da babasının elinden şirketini alması ikili için tüm gidişatın yeniden değişeceğini gösteriyor.

İlgiyle takip edilen Cesur ve Güzel dizisinin 21. bölümünü 6 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 Star Tv’de izleyebilirsiniz.

Cesur ve Güzel 20. Bölümde Neler Oldu?

Cesur boşanmayı kabul edince Sühan hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak Cesur hem Tahsin Korludağ ile girdiği savaşı kazanmak hem de Sühan’ı yeniden elde etmek için kararlıydı.

Öte yandan Cahide’nin sırları bir bir dökülmeye başlayınca Korludağ ailesi de büyük bir depremle sarsılmıştı. Bunun sonucunda Cesur ile Sühan yeniden bir araya gelmişti. Ancak hiçbir şey onlar için o kadar kolay olmayacaktı. Her yeni olayda bir araya gelmeleri biraz daha zor bir hale geliyordu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.