Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 25. Bölüm Fragmanı – 4 Mayıs Perşembe

Cesur ve Güzel 25. Bölüm Fragmanı – 4 Mayıs Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinde heyecan ve aşk dolu dizgin devam ediyor. Dizinin sıkı takipçileri 25. bölümü merakla beklemeye başladı. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı vakit buradan izleyebileceksiniz.

Cesur ve Güzel dizisi 25. bölümü ile 4 Mayıs Perşembe akşamı Star Tv’de olacak!

Cesur ve Güzel 24. Bölümde Neler Oldu?

Cesur ve Güzel dizisinin son yayınlanan bölümünde Cesur ile Sühan gerçeklere ulaşabilmek için bir yola çıkmıştı fakat bu yolda hiç de beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşmışlardı. Sühan kime inanması gerektiğini şaşırmıştı ve Cesur da Tahsin Korludağ’ı soruları ile adeta köşeye sıkıştırmıştı.

Rıza ise Sühan’a yaklaşabilmek için tüm fırsatları kolluyordu. Ancak arkasında onun hata yapmasını bekleyen ve sabırlı bir şekilde izleyen Cesur vardı.

Cahide de Korhan ile yakınlaşmanın yollarını arıyordu. Yine işler pek de istediği gibi gitmemişti. Ancak bu durum Cahide’yi çok daha hırçın biri yapmıştı.

Mihriban’ın düzenlediği kokteylde Sühan ile Cesur da vardı. Ancak bu kokteyl Korludağların çekişmelerine sahne olmuştu. Cesur ise Sühan’dan çok büyük gerçekler öğrenmişti ve bu onu ikileme düşürmüştü.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.