Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 26. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Perşembe

Cesur ve Güzel 26. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Perşembe

Cesur ve Güzel dizisi herkesin ekran başına kilitleyen bölümleri ile devam ediyor. Bakalım Cesur ve Güzel dizisinin yeni bölümünde Cesur ve Sühan aşkında ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Cesur ve Güzel dizisinin 26. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz. Cesur ve Güzel dizisi 26. bölümü ile 11 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranların olacak!

Cesur ve Güzel 25. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde Sühan, Rıza’dan gerçekleri öğrenmişti ve bunun sonucunda babası ile sevdiği adam olan Cesur arasında kalmıştı. Ancak Sühan’ı bu ikilemde kurtaracak kişi de Cesur olmuştu.

Adalet de aşkı için Rıza’nın yapmış olduğu tehditlere boyun eğmek durumunda kalmıştı. Yalnız aldığı haberlerle de bir hayli sarsılmıştı. Artık kendi hayatını kendisi kontrol etmek istediği için oldukça tehlikeli bir adım atmıştı.

Öte yandan Tahsin ile Korhan arasındaki gerilim de tüm gücü ile devam ediyordu. Fakat bu savaştan darbe alan kişi Cahide olmuştu. Cahide de kendisine yapılanların bedelini birilerine ödetmek için yeni bir kurban seçmişti.

Cesur ve Güzel 26. Bölüm 2. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.