Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 27. Bölüm Fragmanı – 18 Mayıs Perşembe

Cesur ve Güzel 27. Bölüm Fragmanı – 18 Mayıs Perşembe

Her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen Cesur ve Güzel dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Peki yeni bölümde Sühan ve Cesur arasındaki ilişkiyi ne olacak?

Cesur ve Güzel dizisinin 27. Bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Cesur ve Güzel 26. Bölümde Neler Oldu?

Sühan bir süredir anne olacağı gerçeğini herkesten sakladığı için yorulmuştu. Ama sonunda Sühan, Cesur’a bir bebekleri olacağını söyledi. Cesur, Rıza’nın peşini bırakmazken bir yandan da görüntüleri ele geçirmeye çalışıyordu ve sonunda istediği görüntülere ulaştı. Salih’i öldürmüş olan kişinin Tahsin Korludağ olduğunu öğrenen Cesur, ne yapacak?

Bu sırada Cesur’u mutlu eden itiraf Sühan’dan geldi. Bir süredir bebekleri olacağı sırrını saklayan Sühan artık bundan yorulduğu için çareyi Cesur’a açılmakta buldu. Cesur ile aralarında gizli saklı olayların kalmasını istemediğini belirten Sühan, bebek ile ilgili Cesur’un düşüncelerini dinledi.

Rıza ise hedefine bu sefer Sühan’ı almıştır. Bülent ve Cahide arasındaki savaş ise körüklenmeye devam etmektedir. Onların şaşkınlığından faydalanmak isteyen Hülya ise bu savaşın galibi olabilmek için planlar yapmaktadır.

Cesur ve Güzel, yeni bölümü ile 18 Mayıs Perşembe akşamı Star TV ekranlarında!

Cesur ve Güzel 27. Bölüm 2. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.