Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 29. Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Perşembe

Cesur ve Güzel 29. Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Perşembe

Cesur ve Güzel de Rıza’nın tutuklanması için gerekli olan tüm deliller bulunmuştu. Peki, Rıza gerçekten yolun sonuna mı geldi yoksa son bir hamle daha yapacak mı? Cesur ve Sühan için artık huzurlu ve güzel günler başlıyor mu?

Cesur ve Güzel dizisi 1 Haziran Perşembe akşamı 29. bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak.

Cesur ve Güzel 28. Bölümde Neler Oldu?

Cesur, Rıza’yı iyiden iyiye köşeye sıkıştırmıştı fakat bu noktada bir karar alması gerekiyordu. Sühan ise Cesur’un yanlış bir şey yapmaması için dua ediyordu. Ancak bir anda gelen Tahsin Korludağ’ın bıçaklanma haberi herkesi şok etmişti.

Korhan yaşananlar ile ilgili olarak Cahide’nin sorumlu olduğunu düşünüyordu ama herkesin iyiliği için de sessiz kalmayı tercih etmişti. Bülent ise her şeyini kaybettikten sonra adeta bir intikam yemini etmişti ve Korludağ Çiftliği’ne gitmişti. Mihriban ne kadar çabalarsa çabalasın Bülent hırsına yenik düşmüştü ve çok büyük bir hata yapmıştı.

Rıza ise öte yandan Cesur’un kendisinin önüne çıkardığı tüm yemleri ustalıkla geçiyordu. Hatta Cesur’dan sonsuza kadar kurtulama kararı almıştı. Üstelik Sühan ile Cesur da birbirlerinden haberleri olmadan Rıza’nın kurduğu tuzaklarda ilerliyordu.

Cesur ve Güzel 29. Bölüm 2. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.