Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 3.Bölüm Fragmanı – 24 Kasım Perşembe

Cesur ve Güzel 3.Bölüm Fragmanı – 24 Kasım Perşembe

Star Tv’nin yepyeni dizisi Cesur ve Güzel 2.bölümüyle yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu? Babasının intikamını almak için Korludağ kasabasına gelen Cesur, tahmin ettiğinden çok daha fazlasını kazanmıştır. Tahsin Korludağ, hayatını borçlu olduğu bu adama evini açmış, baş tacı etmiştir. Sühan da bu konuda Cesur’a borçludur.

Cesur, Korludağların evinde kendine göre davranıyor, hiçbir şeyden çekinmiyordur. Sühan ise gün geçtikçe Cesur’dan huzursuz oluyordur. Sühan bir yandan Bülent’e olan duygularıyla yüzleşiyor diğer yandan Cesur’dan her geçen gün etkileniyordur. Sühan, Cesur’un tuzağından habersiz onu takip etmeye başlar. Cesur’un planından habersiz Cesur’un ulaşmasını istediği bilgilere ulaşan Sühan, bulduğu izleri bulur bulmaz kaybeder. Ancak Sühan zekasını kullanarak ipuçlarını yeniden yakalar. Bu sefer Cesur zor durumda kalacaktır.

Bülent ise Cesur’un çiftlik evini yaktığını Cahide’ye itiraf eder. Cahide’nin elinde büyük bir koz vardır. Bülent, Hülya ile karşılaşır. Cahide, hamile olduğu yalanının en büyük ortağı Hülya’nın Bülent ile karşılaşmasından rahatsız olur. Cahide büyük bir ateşin içindedir. Tahsin ve Adalet arasında da büyük bir sır vardır. Bu sırrı fark eden Mihriban, sırrın ne olduğunu araştırmaya başlar.

Cesur ve Güzel yeni bölümleriyle perşembe akşamları Star Tv’de!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.