Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel 3 Ülkede Yayına Giriyor!

Cesur ve Güzel 3 Ülkede Yayına Giriyor!

Star Tv ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı, her bölümü ile büyük bir beğeni toplayan Cesur ve Güzel dizisi bundan sonra üç ülkede daha yayınlanmaya başlayacak. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı son olarak Kazakistan, Kosova ve İsrail’e de satıldı. Yani dizi bu üç ülkede de yayınlanıyor olacak.

Dizinin yayınlanma haklarını İsrail’de Dori Media, Kosova’da Koho TV ve Kazakistan’da KTK satın aldı. Hatta dizinin yayınlanacağı ülkeler ile alakalı çok yakın bir zamanda çok daha yeni haberler gelebilir. Çünkü dizinin yayınlanması için Latin Amerika ve Batı Avrupa ile de yetkililer görüşmelerine devam ediyor.

Diğer yandan bu ülkelere ilave olarak Dubai merkezli bir firma olan MBC de Cesur ve Güzel dizisinin yayınlanma haklarını şimdilik satın aldı. Firma 20 adet Orta Doğu ülkesinde ve Kuzey Afrika’da hizmet veriyor. Ancak firmanın Cesur ve Güzel dizisini hangi ülkelerde yayına sokacağı hakkında şimdilik kesin bir bilgi bulunmuyor. Çok yakın bir zamanda yetkililerden bununla ilgili de bir açıklama gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.