Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel Adalet’e Ne Oldu? Öldü Mü?

Cesur ve Güzel Adalet’e Ne Oldu? Öldü Mü?

Cesur ve Güzel’in yayınlanan 26. bölümü yalanların ortaya çıktığı ve bir karakterin daha ölmesi ile son bulurken, Cesur ve Sühan’ın barışması diziye noktayı koydu. Tahsin’in ağır hasta olduğunu ve Rıza’nın tehdidi altında olduğunu öğrenen Adalet; bir plan ile hapisten kaçtı. Tahsin’i bularak hasta olmadığını anlayınca yüreğine su serpilse de; polisler peşine düşmüştü. Tahsin uzun süre Adalet’i saklayamadı. Çünkü polisler ilk olarak ondan şüpheleniyordu. Adalet’i güvenli bir yere aktardı. Adalet ise kocasına ve onun hayatına musallat olmuş abisi Rıza’dan intikam almak istiyordu.

Bir silah edinerek Rıza ile buluşmak için ormana geldi. Rıza ile burada tartıştı ve her şey için hesap sordu. Tam Rıza’yı vuracakken Turan sert bir cisim ile kafasına vurarak Adalet’i bayılttı. Adalet yerde baygın yatarken Rıza kendi huzuru için kardeşinin ortadan kaybolması gerektiğini biliyordu. Adalet ayılmaya başladığında onu gözünü bile kırpmadan elleri ile boğdu. Ve oracıkta bir mezar kazarak Adalet’i gömdü.

Tahsin ve diğerlerinin ondan şüphelenmemesi için de Adalet’in telefonunu aldı. Tahsin’e iyi olduğuna dair mesajlar attı. Bu sayede kendini ele vermemeyi ve Tahsin’i de cezalandırmayı düşündü.

Adalet karakterine can veren Nihan Büyükağaç bu bölüm ile diziden ayrılmış oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.