Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel Cesur’un Babası Hasan’ın Katili Kim?

Cesur ve Güzel Cesur’un Babası Hasan’ın Katili Kim?

Ay Yapım imzalı Cesur ve Güzel her hafta yepyeni bir bölümüyle ekrana geliyor. Her bölümde büyük sırlarının peşi sıra açıklandığı dizide en çok merak edilen sorulardan biri Cesur’un babası Hasan Karahasanoğlu’nun katilinin kim olduğu. Her şeyin dönüp dolaşıp Hasan’ın ölümüne bağladığı Cesur ve Güzel’de Cesur babasının katilinin Tahsin Korludağ olduğunu zannediyor.

Ancak asıl katil Tahsin Korludağ’ın eşi Adalet. Yetimhanede büyüyen Adalet, yetimhane müdürü ve ağabeyi tarafından para karşılığı pazarlanıyordu. Kendisiyle birlikte yetimhanedeki bütün kızları böyle bir duruma zorlayanlardan intikam almak isteyen Adalet, Tahsin Korludağ’ın yardımını istedi. Adalet’e yardım eden Tahsin Korludağ yetimhane müdürünü ve Adalet’in ağabeyi Rıza’yı kaçırdı. Yetimhane müdürünü vuran Adalet, Cesur’un babası Hasan’a yakalandı. Hasan Adalet’i değil, Tahsin Korludağ’ı suçlamak istiyordu ancak Adalet korkuyla Hasan Karahasanoğlu’nu vurdu.

Adalet’in Hasan’ı vurduğunu bilen ise çok az kişi vardı. Bunlardan biri Mithat Topakçı’ydı ancak kalp krizi geçirdi. Adalet’in ağabeyi ise 30 senedir hapiste olduğu için hiçbir şey söyleyememişti Ancak Adalet’in ağabeyi Rıza, temmuzda hapisten çıkınca neler olacağı merak ediliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.