Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur ve Güzel Sühan’a Ne Olacak?

Cesur ve Güzel Sühan’a Ne Olacak?

Cesur ve Güzel’in ekranlara gelen 29. bölümü nefesleri kesti. Tüm yaşananlara rağmen aşklarına tutunarak yaşamaya çalışan Sühan ve Cesur sonunda bir araya geldi. Bu aşkı da çocukları için düğün ile taçlandırmak istediler. Bu yüzden ilk defasında yapamadıkları bir düğün yapmak için organize oldular. Sühan ve Cesur düğün hazırlıkları yaparken Rıza da boş durmadı.

Rıza ikilinin aşkını bitirmeye yeminli olduğundan ilk fırsatta hapisten kaçtı ve Cesur ile Sühan’ın mutluluğunu engellemek için bir plan yaptı. Bu planda yalnız başına değildi. Korludağ’da Cesur ve Sühan’ı sevmeyen ya da kendileri için tehdit oluşturduğunu düşündüğü kişileri bularak onlar ile konuştu. Başta Bülent olmak üzere Cahide ve Hülya’yı da yanına alarak şeytani ve acımasız bir plan yaptı. 3 iş birlikçinin de Sühan ve Cesur’un mutlu olmaması için kendince sebeplerini kullanan Rıza sonunda onları ikna etti.

Düğün tüm güzelliği ile ekranlara gelirken Sühan ve Cesur da ışıl ışıl parlıyordu. 3 iş birlikçi de düğünde ön sıradaydı. Davetlilerin çoğu mutlu bir nikah beklerken bu 3 kişi ve Rıza düğünün nasıl sonlanacağını önceden ayarlamıştı. Rıza onları ” Sühan’ın bebeği doğmadan ölecek böylece hayatları da mahvolacak ” diyerek ikna etti. Bu şeytani plan devreye konulduğunda Sühan hiçbir şeyden habersizdi. Bir anda sancılanarak fenalaşan Sühan’ı Cesur büyük şaşkınlık içinde kucaklayarak hastaneye götürdü. Sühan ve bebeğine ne olacağı ise belli değil.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.