Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Cesur Yürek’in Yeni Yönetmeni Kim Oldu?

Cesur Yürek’in Yeni Yönetmeni Kim Oldu?

Show TV’nin perşembe günleri ekrana gelen dizisi Cesur Yürek’te yönetmen değişikliği yaşandı. Fark Film imzası taşıyan Cesur Yürek, “Kurtlar Vadisi” ekibinden Cüneyt Aysan’ın hayata geçirdiği bir projeydi. Bu nedenle sezon başından beri fenomen bir yapımın ortaya çıkması hedeflenmişti. “Kurtlar Vadisi”nin klasikleşmiş yayın günü ve saatinde ekrana gelmesi de yine “Kurtlar Vadisi” başarısını “Cesur Yürek”te sağlamak içindi. Yine dizinin yönetmeninin Kudret Sabancı olarak seçilmesi de bu başarının istenildiğinin göstergesiydi.

Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal ve Rüveyda Öksüz’ün başrollerinde yer aldığı Cesur Yürek yakın zamanda yeni bir kararla gündeme geldi. Yeni bölümüyle 9 Şubat’ta ekrana gelecek olan dizi Kudret Sabancı ile yollarını ayırdı ve genç bir isimle anlaştı. Sakarya Fırat, Baba Candır, Böyle Bitmesin ve Oyunbozan’ın yönetmenliğini üstlenen Emre Kabakuşak artık dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

Senaryosu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur tarafından yazılan Cesur Yürek’te Onur Tuna’nın canlandırdığı Ömer Korkmaz’ın ailesi ve arkadaşları için büyük bir örgütle mücadele edişi anlatılıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.