Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Çoban Yıldızı 11. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Perşembe

Çoban Yıldızı 11. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Perşembe

Çoban Yıldızı dizisi tüm heyecanıyla Fox Tv ekranlarında olmaya devam ediyor. Acaba dizinin yeni yayınlanacak 11. bölümünde Zühre ve Seyit’in hayatları nasıl bir değişime uğrayacak?

Zühre’nin nerede olduğu ortaya çıkıyor! Peki ya bundan sonra Zühre ne yapacak? Acaba Zühre’nin yerinin telefon ile haber verildiği kişi kim? Tüm bu soruların cevabı dizinin yeni bölümünde saklı olacak.

Çoban Yıldızı dizisinin fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz. Çoban Yıldızı dizisi 11. bölümü ile 11 Mayıs Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında olacak!

Çoban Yıldızı 10. Bölümde Neler Oldu?

Dizin son bölümünde Zühre, Seyit ile ailesini bırakarak kaçmıştı. Seyit ise hem her yerde Zühre’yi arıyordu hem de Rüveyda’nın nerede olduğunu bulmaya çalışıyordu. Nihayetinde Seyit Rüveyda’yı bulmuştu ancak Rüveyda ısrarlara rağmen ailesine geri dönememişti ve yeniden bir belanın içine girmişti. Öte yandan Zekkar da kendisine atılan bütün kazıkların hesabını herkesten bir bir sormaya yemin etmişti. Zühre ise hiç beklemediği bir kişiden bir yardım almıştı. Bundan sonra Zühre yepyeni bir hayata başlamak üzereydi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.