Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Çoban Yıldızı 13. Bölüm Fragmanı – 25 Mayıs Perşembe

Çoban Yıldızı 13. Bölüm Fragmanı – 25 Mayıs Perşembe

Çoban Yıldızı dizisinin 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanındaki Zühre’nin söylediği “Beni karın mı yapacan, kölen mi yapan yoksa öldürecen mi?” sözleri bir hayli dikkat çekiyor. Acaba Zühre’nin sonu ne olacak? Peki, Seyit ise umutsuz bir şekilde aşık olduğu Zühre için neler yapacak? Bu zorluklarla dolu sevda mutlu sona ulaşabilecek mi? Bu sorular dizinin yeni bölümünde cevap bulacak.

Çoban Yıldızı dizisi nefes kesecek 13. bölümü ile 25 Mayıs Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Çoban Yıldızı 12. Bölümde Neler Oldu?

Çoban Yıldızı dizisinin son yayınlanan bölümü olan 12. bölümünde Zühre, hem Seyit’i hem de ailesini korumak adına kendini ateşe atmıştı. Zekkar’ın ise uzun zamandır aradığı Zühre’yi bir anda karşısında gördüğünde adeta göz dönmüştü. Zühre’nin geri dönmesi ile baba ve oğul arasındaki dengeler de bir hayli bozulmuştu. Öte yandan Seyit ise Zühre’yi yanında göremeyince bir anda adeta deliye dönmüştü. Fakat bu kez Seyit’in yapabileceği hiçbir şey yoktu. Seyit, Zühre’nin gidişini kabul etmek durumundaydı. Elinden bir şey gelmeyecekti.

Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.