Tüm dizilerin özetleri, fragmanları,haberleri ve çok daha fazlası!

Çoban Yıldızı 14. Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Perşembe

Çoban Yıldızı 14. Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Perşembe

Çoban Yıldızı dizisinin yeni bölümünde silah çekiliyor ve ortam geriliyor. Dizinin yeni bölümünde Güneş ölecek mi? 14. bölümde yine izleyenleri oldukça heyecanlı anlar bekliyor.

Çoban Yıldızı dizisi 14. bölümü ile 1 Haziran Perşembe akşamı Fox Tv’de!

Çoban Yıldızı 13. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin son yayınlanan bölümünde Zühre, Karakaya Konağı’na ilk gecesini geçirecekti. En çok merak edilen konu ise Fikret Zühre’yi karısı mı yapacaktı yoksa direkt olarak öldürecek miydi.

Öte yandan Ali ise Rüveyda’yı düşünmekten bir türlü kendini alamıyordu ve yine Ali’nin yolu bir şekilde Rüveyda’nın evine düşmüştü.

Zühre konağa geldikten sonra onun varlığından dolayı konağa da yeni bir takım düzenlemeler gelmişti. Bu durum en fazla da Zekkar’ı rahatsız etmeye başlamıştı. Çünkü Zekkar, Zühre’yi Karakaya Konağı’nda istemiyordu. Fakat her hamlesinde daima karşısında babasını buluyordu.

Seyit ise Zühre gittikten sonra artık iyiden iyiye ne yapacağını bilemez bir hale gelmişti. Seyit, bir şekilde Zühre’ye ulaşabilmek için her yolu denemeye başlamıştı. Ancak Seyit tüm bunların yaparken onun hayatı için de çok önemli gelişmeler ardı ardında yaşanmaya başlamıştı çoktan.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.